ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND1234567891011121314151617
1819202122232425262728293031323334

Season archive

GamesGoalsHDA
2727612.7914051.47%4315.81%8932.72%

Nyugati csoport
2016/17OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1 Györi ETO3227058422+6281LWWW16140245101613033912
2 Érdi VSE3223367036+3472XLWW16112338171612133219
3 Kaposvár3220486526+3964WLWW161132388169162718
4 FC Ajka3218595839+1959WWLL169252517169343322
5 Csorna32166104434+1054OXLW1611232915165471519
6 Puskás Akadémia II32163135438+1651XWLW168172520168262918
7 Budapest-Honvéd II32137126349+1446LXOW1610154123163672226
8 III. Kerület32143154743+445WWLL167272518167182225
9 Csepel SC32128123535+044WOWW168172118164751417
10 Gyirmót SE II321010123443-940LOLL167632213163491230
11 Andráshida32124163849-1140LLLW1692523161632111533
12 Veszprém32117143249-1740WWWL167452021164391228
13 MOL Vidi II32105174160-1935LLLX1692530211613121139
14 Sárvár FC3289152442-1833OLWW164661220164391222
15 Hévíz3287172742-1531WLOL167451918161312824
16 Komárom3254232765-3819LWLL163491831162014934
17 Diósd3261251889-7119WLLL1651101133161015756
18 Tatábanya000000+00LLLL000000000000


Top Scorers
20+1Tamás HUJBER (Kaposvár)
17+1Vilmos MELCZER (Érdi VSE, 10p)
16
Krisztián KENESEI (III. Kerület, 3p)

József MAGASFÖLDI (Györi ETO, 2p)
15+2Barna TÓTH (Budapest-Honvéd II)
14
Adam WEITNER (Csorna)
13
Balázs ZAMOSTNY (Györi ETO)
+2Zsolt SZABÓ (FC Ajka, 3p)
+3Bence BOGNÁR (Veszprém, 2p)
+1Károly KISS (Komárom, 4p)
12
Péter KABÁT (Györi ETO)
+1Ádám VITTMAN (Andráshida, 1p)
11
Roland POLARECZKI (Hévíz, 1p)

Martin HUDÁK (Puskás Akadémia II)
10
László TÓTH (Andráshida, 1p)
+2Máté HANZL (FC Ajka)
+2Kornél KULCSÁR (Györi ETO, 2p)
9
Gergõ BELICZKY (Györi ETO)
+2Patrik KELEMEN (Érdi VSE)
+2Krisztián KOLLEGA (Kaposvár)

Lukáš SZABÓ (Györi ETO, 1p)