ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND1234567891011121314151617
1819202122232425262728293031323334

Season archive

League table
2016/17OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Györi ETO2723047316+5769WWWW131102377141202369
2=Érdi VSE2720255726+3162OWLW1391328121411122914
3=FC Ajka2716564929+2053WWWL148242013138322916
4=Kaposvár2716475122+2952WWWO13832268148152514
5=Csorna2715393930+948WLWW1410132513135261417
6=Puskás Akadémia II28142124732+1544LLWW158162518136162214
7=Budapest-Honvéd II27125105241+1141LLOW149143420133461821
8=III. Kerület28123134440+439LLLL146262417146172023
9=Gyirmót SE II2710893432+238LWLW137422211143471221
10+1Andráshida27113133339-636WWLW139131991422101430
11-1MOL Vidi II28104143648-1234LLOL159242919131210729
12=Csepel SC2797112832-434XWWO136161615143651217
13=Veszprém2777132440-1628LLLW13445152014338920
14=Hévíz2776142437-1327OWOL14635161713139820
-15=Sárvár FC2758141638-2223WLOW1325681914338819
--16=Diósd2851221482-6816LLLL14419831141013651
--17=Komárom2844202158-3716XWLL142481328142012830
--18=Tatábanya000000+00LLLL000000000000

Top Scorers
18+2Tamás HUJBER (Kaposvár)
16
Krisztián KENESEI (III. Kerület, 3p)

Vilmos MELCZER (Érdi VSE, 9p)
13
Adam WEITNER (Csorna)
12
Balázs ZAMOSTNY (Györi ETO)

József MAGASFÖLDI (Györi ETO, 2p)

Károly KISS (Komárom, 4p)
11+2Péter KABÁT (Györi ETO)

Roland POLARECZKI (Hévíz, 1p)
10+1Ádám VITTMAN (Andráshida)

László TÓTH (Andráshida, 1p)
9
Gergõ BELICZKY (Györi ETO)

Barna TÓTH (Budapest-Honvéd II)

Zsolt SZABÓ (FC Ajka, 2p)

Bence BOGNÁR (Veszprém, 1p)

Martin HUDÁK (Puskás Akadémia II)
8
András SIMON (Csorna)

Máté HANZL (FC Ajka)
+1Attila LÖRINCZY (FC Ajka, 1p)
+3Kornél KULCSÁR (Györi ETO, 2p)

Lukáš SZABÓ (Györi ETO, 1p)
Results
Friday, 28 April 2017
29MOL Vidi II1-3Kaposvár

77Pápai
29Nagy

58Hujber

90Hujber
Saturday, 29 April 2017
29III. Kerület1-3Andráshida

3Kaszai
47Horváth

60Horváth

75Vittman
29Hévíz0-0Érdi VSE
29Csorna1-0Veszprém

78(p)Szabó
29Diósd0-5Györi ETO


2Kulcsár

37Kabát

57Kabát

60Kulcsár

79Kulcsár
29Komárom1-1Csepel SC

90Solymos
61Somodi
Sunday, 30 April 2017
29Budapest-Honvéd II-Tatábanya
29FC Ajka2-0Gyirmót SE II

23Lörinczy
87Köles
29Puskás Akadémia II1-2Sárvár FC

49Tar
29Maráczi

90Hoós