ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Közép csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND1234567891011121314151617
1819202122232425262728293031323334

Season archive

GamesGoalsHDA
3069002.9414447.06%6119.93%10133.01%

Közép csoport
2016/17OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1 Budafok MTE3428337524+5187WWWW17131342141715203310
2 Pécs3424469222+7076WWWW1713224781711244514
3 Szigetszentmiklós3421587739+3868LLWL17112444171710343322
4 Dunaújváros PASE3419787741+3664LWWW1712234816177552925
5 Hódmezõvásárhely34161084737+1058XWLO178632418178452319
6 Paks II34158115845+1353XLXL178452717177463128
7 Szekszárdi UFC34131383832+652WWXO177821710176562122
8 Szentlörinc34138135356-347WWLW178452823175482533
9 Pénzügyör34137144348-546LLXL177552320176292028
10 FC Dabas34127153138-743WLWW177461914175391224
11 Dunaharaszti MTK34126163947-842WWXL177372120175391827
12 Ferencváros II34118155054-441XLWW178363129173591925
13 Mórahalom34109155057-739XLXW1793538241716101233
14 Békéscsaba II34106184466-2236LWLL1784533261722131140
15 Gyulai Termál34106182956-2736XLLW1764717231742111233
16 Dabas-Gyón3494213992-5331LWLL17701024421724111550
17 Méhkerék3478193458-2429XLXL1745817261733111732
18 Komlói Banyász3423292488-649LLLL17111512411712141247


Top Scorers
25+2Bálint KÁROLY (Pécs, 4p)
23
György MOJZER (Szigetszentmiklós, 4p)
21
Tibor TÓTH (Dunaújváros PASE, 3p)

Dalibor CRKVENJAKOV (Mórahalom, 1p)
20+1Krisztián KOLLER (Pécs, 10p)
18+1Áron DOBOS (Dunaújváros PASE)
+2Péter FEJES (Szekszárdi UFC, 1p)
16+1Lóránt OLÁH (Budafok MTE, 1p)
15
Máté ADAMCSEK (Ferencváros II, 3p)
14
Richárd JELENA (Paks II)
13+1Adrián TÓTH (Szentlörinc)
12
Máté FEIL (Pénzügyör, 2p)

Dávid KÓNYA (Pécs)

Szabolcs FÜREDI (Szentlörinc, 4p)
11
Bence VARGA (Szigetszentmiklós)

Viktor BOZSIK (Dunaharaszti MTK, 3p)

Péter MÁTÉ (Hódmezõvásárhely, 3p)
10
Péter PÖLÖSKEY (Budafok MTE)
+1Dávid KOVÁCS (Budafok MTE)
+1Milán STYECZ (Gyulai Termál)

Róbert SZEPESSY (Dunaújváros PASE, 2p)