ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Közép csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND1234567891011121314151617
1819202122232425262728293031323334

Season archive

League table
2016/17OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Szigetszentmiklós1614114513+3243OWWW98102757601188
2=Budafok MTE1613122810+1840WLWW75021259810165
3=Dunaújváros PASE1611233714+2335LWWW97112667412118
4=Pécs1610153911+2831WWWL74121349603267
5=Hódmezõvásárhely1610152518+731WWWW961214107403118
6+2Ferencváros II167452417+725WLXL95131610723287
7-1Pénzügyör167452018+225LWXL833210884131010
8-1Paks II167362425-124LLWW732210794141418
9=Méhkerék166372225-321LOLL9315111473221111
10=Szekszárdi UFC165651113-221OOLW7430629135511
11+1Dunaharaszti MTK166191923-419WLLL941412107205713
12+4Szentlörinc166192330-719WWLW841315138206817
13-2Mórahalom165382325-218LWXW75112059027320
14-1Dabas-Gyón165382343-2018WLXW8305132482331019
-15-1FC Dabas154291318-514LLLL8305987124410
--16-1Gyulai Termál1642101128-1714LLWL70253159405813
--17=Békéscsaba II1523101639-239WLLL61239149117725
--18=Komlói Banyász160115841-331LLLL90093227016519

Top Scorers
13
György MOJZER (Szigetszentmiklós, 3p)
12+3Tibor TÓTH (Dunaújváros PASE, 1p)

Dalibor CRKVENJAKOV (Mórahalom, 1p)
11
Krisztián KOLLER (Pécs, 5p)
9
Richárd JELENA (Paks II)
8
Bálint KÁROLY (Pécs, 1p)

Bence VARGA (Szigetszentmiklós)
+2Máté ADAMCSEK (Ferencváros II, 1p)
+2Patrik POPOV (Ferencváros II)
7
Adrián TÓTH (Szentlörinc)

Márkó SÓS (Dabas-Gyón)
+3Szabolcs FÜREDI (Szentlörinc, 3p)
6
Áron DOBOS (Dunaújváros PASE)

Ádám SZTOJKA (Méhkerék, 2p)

Dávid KOVÁCS (Budafok MTE)

Imre VANKÓ (Budafok MTE, 2p)

Péter MÁTÉ (Hódmezõvásárhely, 2p)
5
Máté FEIL (Pénzügyör)
+1Bence KIRÁLY (Dunaújváros PASE)

Denés SZAKÁLY (Paks II, 4p)

Péter FEJES (Szekszárdi UFC, 1p)

Norbert SZILÁGYI (Hódmezõvásárhely)

Márkó BODOR (Pécs)
+2Péter HORVÁTH (Szentlörinc)

Nabil SWITZER (Szigetszentmiklós)
Results
Saturday, 19 November 2016
16Szigetszentmiklós0-0Szekszárdi UFC
16Dunaújváros PASE6-1Gyulai Termál

34Tóth
69Ferenczi
49Tóth
51Blatt
52Ablonczy
84Csehi
90Király
16Komlói Banyász0-2Dabas-Gyón


64Csepregi

80Horváth
Sunday, 20 November 2016
16Ferencváros II1-2Szentlörinc

90Adamcsek
18Füredi

41Horváth
16Hódmezõvásárhely1-0Mórahalom

8Kökény
16Dunaharaszti MTK2-1Paks II

31Mészáros
45Simon
49Mészáros
16Pénzügyör1-2Békéscsaba II

67Szabó
20Tóth

37Kun
16FC Dabas0-1Pécs


82Takács
16Méhkerék0-1Budafok MTE


51(og)Komlósi
Wednesday, 23 November 2016
15Szentlörinc3-2Dunaújváros PASE

14Füredi
6Ablonczy
31Füredi
48Tóth
80Horváth
Thursday, 24 November 2016
15Komlói Banyász0-3Ferencváros II


14Popov

31Adamcsek

73Popov