ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND1234567891011121314151617
1819202122232425262728293031323334

Season archive

League table
2016/17OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Györi ETO2622046816+5266WWWW131102377131102319
2=Érdi VSE2620155726+3161WLWW1391328121311022914
3=FC Ajka2615564729+1850WWLW137241813138322916
4=Kaposvár2615474821+2749WWOL13832268137152213
5=Csorna2614393830+845LWWW139132413135261417
6=Puskás Akadémia II27142114630+1644LWWW148152416136162214
7=Budapest-Honvéd II27125105241+1141LLOW149143420133461821
8=III. Kerület27123124337+639LLLL136252314146172023
9=Gyirmót SE II2610883430+438WLWO137422211133461219
10=MOL Vidi II27104133545-1034LOLO149232816131210729
11=Andráshida26103133038-833WLWL139131991312101129
12=Csepel SC2696112731-433WWOW136161615133551116
13=Veszprém2677122439-1528LLWW13445152013337919
14=Hévíz2675142437-1326WOLX13625161713139820
-15=Sárvár FC2648141437-2320LOWL1325681913238618
--16=Diósd2751211477-6316LLLL13418826141013651
--17=Komárom2743202057-3715WLLL132381227142012830
--18=Tatábanya000000+00LLLL000000000000

Top Scorers
16
Krisztián KENESEI (III. Kerület, 3p)
+1Vilmos MELCZER (Érdi VSE, 9p)
+1Tamás HUJBER (Kaposvár)
13
Adam WEITNER (Csorna)
12
Balázs ZAMOSTNY (Györi ETO)
+2József MAGASFÖLDI (Györi ETO, 2p)

Károly KISS (Komárom, 4p)
11
Roland POLARECZKI (Hévíz, 1p)
10
László TÓTH (Andráshida, 1p)
9
Gergõ BELICZKY (Györi ETO)

Péter KABÁT (Györi ETO)
+1Ádám VITTMAN (Andráshida)

Barna TÓTH (Budapest-Honvéd II)

Zsolt SZABÓ (FC Ajka, 2p)

Bence BOGNÁR (Veszprém, 1p)

Martin HUDÁK (Puskás Akadémia II)
8
András SIMON (Csorna)

Máté HANZL (FC Ajka)

Lukáš SZABÓ (Györi ETO, 1p)
7
Viktor SEJBEN (MOL Vidi II, 1p)

Gábor NÉMETH (Csepel SC)

Krisztián KOLLEGA (Kaposvár)

Zoltán KOVÁTS (Puskás Akadémia II, 1p)

Attila LÖRINCZY (FC Ajka, 1p)
Results
Saturday, 22 April 2017
28Tatábanya-Hévíz
28Kaposvár3-0III. Kerület

11Szakály
63Hujber
68Zsivoczky-Pandel
28FC Ajka2-0Csorna

23Pákai
90Major
28Érdi VSE2-1Veszprém

88Melczer
41Büki
90Kelemen
28Sárvár FC0-1Komárom


12Végh
Sunday, 23 April 2017
28Györi ETO2-1Puskás Akadémia II

26Magasföldi
72Forró
67Magasföldi
28Csepel SC1-0MOL Vidi II

35Haraszkó
28Andráshida1-0Budapest-Honvéd II

3Vittman
28Gyirmót SE II2-1Diósd

49Tóth
19Slezák
68Paku