ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND1234567891011121314151617
1819202122232425262728293031323334

Season archive

League table
2016/17OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1+1Györi ETO2420046415+4960WWWW121002356121002299
2-1Érdi VSE2419145423+3158WWXW1281326111211012812
3=FC Ajka2413564128+1344LWWO126241613127322515
4=Kaposvár2413474219+2343OLLW12732238126151911
5+2Csorna2413383627+942WWWO128132212125251415
6+2Puskás Akadémia II25132104327+1641WWLW137152215126152112
7-2Budapest-Honvéd II2512585037+1341OWLW139133217123451820
8-2III. Kerület25123104232+1039LLLO126242212136162020
9+1Gyirmót SE II249873127+435WOWL126422010123451117
10-1MOL Vidi II25103123544-933LOLW13913281612129728
11+1Andráshida2493122836-830WLLL12813189121291027
12-1Veszprém2577112337-1428LWWX13445152012336817
13=Csepel SC2476112430-627OWLX12516151512255915
14=Hévíz2565142236-1423OLXL12525141613139820
-15+1Sárvár FC2447131436-2219WLXX1225581812228618
--16-1Diósd2551191271-5916LLLL12417722131012549
--17=Komárom2533191955-3612LLWL122371225131012730
--18=Tatábanya000000+00LLLL000000000000

Top Scorers
15+1Krisztián KENESEI (III. Kerület, 3p)

Vilmos MELCZER (Érdi VSE, 9p)

Tamás HUJBER (Kaposvár)
12+1Balázs ZAMOSTNY (Györi ETO)

Adam WEITNER (Csorna)

Károly KISS (Komárom, 4p)
10+1László TÓTH (Andráshida, 1p)
+1József MAGASFÖLDI (Györi ETO, 2p)

Roland POLARECZKI (Hévíz, 1p)
9
Gergõ BELICZKY (Györi ETO)

Barna TÓTH (Budapest-Honvéd II)

Zsolt SZABÓ (FC Ajka, 2p)
+1Bence BOGNÁR (Veszprém, 1p)
8
András SIMON (Csorna)

Péter KABÁT (Györi ETO)

Ádám VITTMAN (Andráshida)

Máté HANZL (FC Ajka)

Martin HUDÁK (Puskás Akadémia II)
+1Lukáš SZABÓ (Györi ETO, 1p)
7
Viktor SEJBEN (MOL Vidi II, 1p)

Gábor NÉMETH (Csepel SC)

Zoltán KOVÁTS (Puskás Akadémia II, 1p)
Results
Saturday, 8 April 2017
26Tatábanya-Érdi VSE
26Kaposvár0-0Hévíz
26Sárvár FC2-1III. Kerület

58Kun
38(p)Kenesei
75Petö
26Andráshida2-1Veszprém

66Tóth
59Bognár
73Biró
26Diósd0-2Csorna


44(og)Botlik

70Serfözö
Sunday, 9 April 2017
26Györi ETO4-0MOL Vidi II

6(p)Magasföldi
30Zamostny
86(p)Rácz
90(p)Szabó
26Csepel SC0-0Budapest-Honvéd II
26FC Ajka0-1Puskás Akadémia II


39Damásdi
26Gyirmót SE II3-0Komárom

24Farkas
79Máté
85Borkai