ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND1234567891011121314151617
1819202122232425262728293031323334

Season archive

League table
2016/17OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Érdi VSE111001288+2030WWLW65011625500126
2=Kaposvár11812248+1625WWLW6510172530276
3+1Györi ETO11803268+1824WWLW54011446402124
4-1Csorna117132217+522LLWW65011675212610
5=Puskás Akadémia II117042113+821LWWW54011066303117
6+1Budapest-Honvéd II116142818+1019WLWX640217105212118
7+3MOL Vidi II115241721-417WOWX54011086123713
8-2III. Kerület115152316+716LWWL63031375212109
9-1Csepel SC115061315-215LLLW530286620459
10+2FC Ajka104331616+015WLWL42116562221011
11-2Andráshida114251416-214LWXL64021055023411
12-1Gyirmót SE II113441417-313LLOX5221966123511
13=Tatábanya113441218-613XWWL6123685221610
14+1Diósd10316825-1710WLLL5212485104417
-15-1Hévíz11236812-49XLWL623153500539
--16+1Sárvár FC11146517-127WOLX5032266114311
--17-1Komárom111191330-174LLOL51139136006417
--18=Veszprém11047421-174LLXL6024414502307

Top Scorers
9
Adam WEITNER (Csorna)
+3Barna TÓTH (Budapest-Honvéd II)
7
Krisztián KENESEI (III. Kerület, 2p)
+1Balázs ZAMOSTNY (Györi ETO)
+1Tamás HUJBER (Kaposvár)
+1Károly KISS (Tatábanya, 3p)
6+1Gergõ BELICZKY (Györi ETO)
5
Viktor SEJBEN (MOL Vidi II, 1p)

András SIMON (Csorna)

Krisztián NAGY (Kaposvár, 1p)

Máté HANZL (FC Ajka)

Vilmos MELCZER (Érdi VSE, 3p)
4
Gábor NÉMETH (Csepel SC)

Gábor KASZAI (III. Kerület)

Zoltán KOVÁTS (Puskás Akadémia II, 1p)
+1Gergõ TÁRKÁNYI (Érdi VSE)

Simon CSORDÁS (FC Ajka)

László TÓTH (Andráshida)

Levente HORVÁTH (III. Kerület)

Dániel HORVÁTH (Andráshida)
+1Kristóf KONDOR (MOL Vidi II)

Zoltán CSIZMADIA (Érdi VSE)
Results
Saturday, 15 October 2016
11Veszprém1-2Érdi VSE

46Horváth
61Tárkányi

71(og)Gulyás
11III. Kerület0-1Kaposvár


32Hujber
11Hévíz1-1Tatábanya

34Polareczki
58(p)Kiss
11Csorna0-2FC Ajka


31Lörinczy

72Szabó
11Komárom2-3Sárvár FC

67Csonka
23Dancsecs
80Hajmási
70Imre

87Kun
Sunday, 16 October 2016
11Budapest-Honvéd II4-1Andráshida

16Tóth
17Vittman
23Tóth
56Tóth
80Tóth
11Diósd2-1Gyirmót SE II

45Novák
35Kovács
78Schmidtka
11MOL Vidi II1-0Csepel SC

79Kondor
11Puskás Akadémia II1-3Györi ETO

55Magyari
29Beliczky

48Zamostny

70Magasföldi