ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND1234567891011121314151617
1819202122232425262728293031323334

Season archive

League table
2016/17OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Érdi VSE7700215+1621WWWW4400131330084
2=Kaposvár7511185+1316LWWX4310121320164
3=Csorna75111410+416WLWX4400115311135
4+2Györi ETO7502145+915WWWL320153430192
5-1Budapest-Honvéd II74031913+612LLLW4202108320195
6-1Puskás Akadémia II74031510+512LWLW330083410377
7+2Csepel SC7403108+212WLWW320163420245
8+3Gyirmót SE II73221212+011WWOW321083411249
9-2III. Kerület73131910+910LXWL4202126311174
10-2Andráshida731398+110XWLL430183301215
11+2MOL Vidi II73041420-69WLWW3201884103612
12-2FC Ajka72321214-29LXWW3111444121810
13-1Diósd7214617-117LWLL3111254103412
14=Tatábanya7133714-76XLLW402235311149
-15=Hévíz712448-45OLOL412122300326
--16+2Komárom71061021-113WLLL31027104004311
--17-1Veszprém7034113-123LOLL4013110302103
--18-1Sárvár FC7025113-122OOLL301215401308

Top Scorers
7+2Adam WEITNER (Csorna)
6+2Krisztián KENESEI (III. Kerület, 2p)
5
Krisztián NAGY (Kaposvár, 1p)

Máté HANZL (FC Ajka)

Károly KISS (Tatábanya, 2p)
4+4Viktor SEJBEN (MOL Vidi II, 1p)

Gábor KASZAI (III. Kerület)
+1Simon CSORDÁS (FC Ajka)

Levente HORVÁTH (III. Kerület)
+1Vilmos MELCZER (Érdi VSE, 3p)
3+1Gergõ BELICZKY (Györi ETO)
+1Gábor NÉMETH (Csepel SC)
+1Patrik KELEMEN (Érdi VSE)

Gergõ TÁRKÁNYI (Érdi VSE)

Bálint TÖMÖSVARI (Budapest-Honvéd II, 2p)

Balázs ZAMOSTNY (Györi ETO)

Barna TÓTH (Budapest-Honvéd II)

Dániel HORVÁTH (Andráshida)

Géza HORVÁTH (Csepel SC)

Roland PAKU (Gyirmót SE II, 1p)

Kristóf KONDOR (MOL Vidi II)

Máté BALÁZSOVICS (Érdi VSE)

Dávid PÁLFI (Hévíz)

Zoltán CSIZMADIA (Érdi VSE)

Tamás HUJBER (Kaposvár)

Lukáš SZABÓ (Györi ETO)
Results
Saturday, 17 September 2016
7Tatábanya1-1Andráshida

24Huszarik
72Tóth
7Veszprém0-2Csepel SC


48Németh

61Somodi
7Hévíz0-0Sárvár FC
7Érdi VSE2-1Kaposvár

35(p)Melczer
3Kertész
44Kelemen
7Komárom4-2Diósd

37Simigla
16Novák
45Soós
56Balázs
54Pekler
84Simigla
Sunday, 18 September 2016
7III. Kerület2-3Gyirmót SE II

15(p)Kenesei
17(p)Nagy
82(p)Kenesei
18Farkas

38Kovács
7Budapest-Honvéd II0-4Györi ETO


10Nagy

35Beliczky

53Varga

74Kabát
7Csorna2-1Puskás Akadémia II

8Weitner
90Magyari
83Weitner
7MOL Vidi II6-3FC Ajka

2Barczi
49(p)Lörinczy
9(p)Sejben
53Skriba
27Sejben
81Csordás
56Lénárt
77Sejben
90Sejben