ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND1234567891011121314151617
1819202122232425262728293031323334

Season archive

League table
2016/17OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Györi ETO2521046615+5163WWWW121002356131102319
2=Érdi VSE2519155525+3058LWWX1281326111311022914
3=FC Ajka2514564529+1647WLWW126241613138322916
4=Kaposvár2514474521+2446WOLL12732238137152213
5=Csorna2514383828+1045WWWW139132413125251415
6=Puskás Akadémia II26142104528+1744WWWL148152416126152112
7=Budapest-Honvéd II2612595240+1241LOWL149143420123451820
8=III. Kerület26123114334+939LLLL136252314136162020
9=Gyirmót SE II259883229+335LWOW126422010133461219
10=MOL Vidi II26104123544-934OLOL14923281612129728
11=Andráshida2593132938-930LWLL128131891312101129
12+1Csepel SC2586112631-530WOWL125161515133551116
13-1Veszprém2577112337-1428LWWX13445152012336817
14=Hévíz2675142437-1326WOLX13625161713139820
-15=Sárvár FC2548131436-2220OWLX1225581813238618
--16=Diósd2651201375-6216LLLL13418826131012549
--17=Komárom2633201957-3812LLLW132381227131012730
--18=Tatábanya000000+00LLLL000000000000

Top Scorers
16+1Krisztián KENESEI (III. Kerület, 3p)
15
Vilmos MELCZER (Érdi VSE, 9p)

Tamás HUJBER (Kaposvár)
13+1Adam WEITNER (Csorna)
12
Balázs ZAMOSTNY (Györi ETO)

Károly KISS (Komárom, 4p)
11+1Roland POLARECZKI (Hévíz, 1p)
10
László TÓTH (Andráshida, 1p)

József MAGASFÖLDI (Györi ETO, 2p)
9
Gergõ BELICZKY (Györi ETO)
+1Péter KABÁT (Györi ETO)

Barna TÓTH (Budapest-Honvéd II)

Zsolt SZABÓ (FC Ajka, 2p)

Bence BOGNÁR (Veszprém, 1p)
+1Martin HUDÁK (Puskás Akadémia II)
8
András SIMON (Csorna)

Ádám VITTMAN (Andráshida)

Máté HANZL (FC Ajka)

Lukáš SZABÓ (Györi ETO, 1p)
7
Viktor SEJBEN (MOL Vidi II, 1p)

Gábor NÉMETH (Csepel SC)
+2Krisztián KOLLEGA (Kaposvár)

Zoltán KOVÁTS (Puskás Akadémia II, 1p)
+1Attila LÖRINCZY (FC Ajka, 1p)
Results
Friday, 14 April 2017
27Budapest-Honvéd II2-3Kaposvár

15Kovács
18(p)Szakály
87Palmeș
29Kollega

68Kollega
Saturday, 15 April 2017
27Veszprém-Tatábanya
27III. Kerület1-2Csepel SC

90Kenesei
16Somodi

30Korozmán
27Hévíz2-1Andráshida

84Füleki
86Varga
89Polareczki
27Csorna2-1Érdi VSE

31Kerékgyárto
79(og)Sánta
33Weitner
27Diósd1-4FC Ajka

88Slezák
12Kovács

27Lörinczy

51Csemer

62Kovács
27Komárom0-2Györi ETO


84Rácz

90Kabát
Sunday, 16 April 2017
27MOL Vidi II0-0Sárvár FC
27Puskás Akadémia II2-1Gyirmót SE II

39Péter
51Szalánszki
57Hudák