ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Superliga
I.Liga | latest | squads | Slovak cup

ROUND1234567891011
1213141516171819202122
2324252627

Season archive

GamesGoalsHDA
1624182.587143.83%4225.93%4930.25%

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1=Slovan Bratislava2721515714+4368OWWW141220312139312612
2=MŠK Žilina2715664825+2351WLLL149323313136341512
3=Dunajská Streda2715574228+1450WWLW148332611137241617
4+2Spartak Trnava27105123032-235OWXL137241711143381321
5-1Ružomberok2771192833-532LLWX132741214145451619
6-1Michalovce2788113149-1832LLXX136432012142481137
7=AS Trenčín27116105243+939LWWW147343221134362022
8=Zlaté Moravce2789102733-633WOLL146351615132651118
9=Sereď2769122941-1227LLWX134541621142481320
10=Senica2768132640-1426LOLL144371620132561020
11+1Pohronie2768132544-1926WWWX133461121143471423
-12-1FC Nitra2774162336-1325WLLW133371017144191319

Results
Saturday, 11 July 2020
27Slovan Bratislava0-0Spartak Trnava
27AS Trenčín0-3FC Nitra
27MŠK Žilina5-0Michalovce
27Ružomberok0-1Dunajská Streda
27Zlaté Moravce1-0Sereď
27Pohronie1-0Senica
Play-offs
Tuesday, 14 July 2020
sfSpartak Trnava3-0AS Trenčín
l1MFK Dubnica0-0FC Nitra
sfRužomberok1-0Michalovce
Friday, 17 July 2020
fSpartak Trnava0-2Ružomberok
l2FC Nitra3-0MFK Dubnica3-0

Top Scorers
12
Andraž ŠPORAR (Slovan Bratislava, 2p)
11+1Milan RISTOVSKI (FC Nitra, 1p)
10
Osman BUKARI (AS Trenčín)
9
Zsolt KALMÁR (Dunajská Streda, 2p)
+1Ján BERNÁT (MŠK Žilina)

RAFAEL RATÃO (Slovan Bratislava)
8
Issa SIDIBÉ (Michalovce)

Tomás DUBEK (Zlaté Moravce, 1p)

Ante ROGULJIĆ (AS Trenčín)

Frank CASTAÑEDA (Senica, 2p)
7
Alex SOBCZYK (Spartak Trnava)

Kristopher VIDA (Dunajská Streda)
+1Eric RAMÍREZ (Dunajská Streda)

Hamza ČATAKOVIĆ (AS Trenčín, 2p)
6+1Dávid ĎURIŠ (MŠK Žilina)

Gino VAN KESSEL (AS Trenčín)

Bogdan MITREA (Spartak Trnava, 4p)

Filip TWARDZIK (Ružomberok, 5p)

Mohamed RHASALLA KHADFI (Slovan Bratislava)
5+1Patrik ABRAHÁM (Pohronie)

Peter MOSES ENEJI (Senica, 1p)

Dino ŠPEHAR (Sereď)

Dávid HOLMAN (Slovan Bratislava)

Marko DIVKOVIĆ (Dunajská Streda)