ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2022/23OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Veszprém5500141+1315WWWW2200303300111
2+2Érdi VSE5401102+812WLWW210122330080
3+2Puskás Akadémia II5320125+711WXWX211061321064
4-2Tatabánya SC5311177+1010XWWL3210125210152
5+2III. Kerület5311117+410WWWX320165211052
6-3Nagykanizsa5302128+49LWWL210174320154
7-1Györi ETO II5221107+38XXLW311165211042
8=Kelen SC522197+28XXLW101011421186
9+5MOL Fehérvár II52121110+17WXLW301247220073
10-1Zalaegerszeg II521269-37LWLW301206220063
11+4Budaörs5203107+36WLLW310276210131
12+5Kaposvár520397+26WWLL310274210123
13-3Teskánd 5203813-56LLWW310247210146
14-2Bicskei513199+06XXWL202055311144
15-4Komárom512277+05LXWX310255202022
16-3Gyirmót SE II5122816-85LXLX2020333102513
--17+2Balatonfüred5113712-54WXLL310247201135
--18-2Csorna5104813-53LLWL410378100115
--19-1Mór5014720-131LLLL2002293012511
--20=Zsámbék5014119-181LLLL1001144013015

Top Scorers
7+3Norbert MAJOR (Veszprém, 2p)
6+1Dániel ÁRVAI (Tatabánya SC)
5
Tibor SÓRON (Bicskei, 1p)
+2József MAGASFÖLDI (Puskás Akadémia II)
4+2Bálint FARKAS (Érdi VSE)
+2Boldizsar GULA (Budaörs)
+3Nórbert PINTÉR (Kaposvár)
+1Bence BORBÉLY (Kelen SC, 2p)

Tibor MOLNÁR (Tatabánya SC)
+2Tamás TÓTH (MOL Fehérvár II)
3
Ádám MAYER (Gyirmót SE II, 1p)
+1Bence ELEK (III. Kerület)
+1Milán MAYER (Kaposvár, 1p)

Patrik HETESI (Teskánd )

Adrián MÁRTON (Csorna, 1p)
+1Gergely SZEGLETI (Tatabánya SC)

Gergö KOCSIS (Tatabánya SC)

Kristóf KONDOR (Nagykanizsa, 1p)
Results
Sunday, 21 August 2022
5Tatabánya SC2-2Bicskei

22Árvai
52Németh
36Szegleti
69Kincses
5III. Kerület3-1Nagykanizsa

2Barczi
1Kovács
5Preklet
10Elek
5Kaposvár6-1Gyirmót SE II

14Harsányi
16Ominger
39Pintér
52Kálmán
75Mayer
89Pintér
90Pintér
5Györi ETO II2-2Kelen SC

7Hanzli
32Pintér
13Lacza
82(p)Borbély
5Zalaegerszeg II0-2Érdi VSE


57Farkas

89Farkas
5Teskánd 0-3Budaörs


22Tóth

38Gula

51Gula
5Balatonfüred4-0Mór

21Bartha
48Szabó
62Leidl
88Tóth
5Csorna1-5Veszprém

53Füzi
20(p)Major

39Major

44Végh

73Major

85Molnár
5Puskás Akadémia II5-0Zsámbék

20Magasföldi
41Magasföldi
48Major
64Dusinszki
76Kapus
5Komárom2-3MOL Fehérvár II

49Tóth
8Tóth
64Nagy
14Tóth

59Horváth