ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

GamesGoalsHDA
1995602.818542.71%4924.62%6532.66%

Nyugati csoport
2021/22OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1 BVSC-Zugló2016224516+2950WWWL10910206107122510
2 Mosonmagyaróvár2015325913+4648XWWW1082028510712318
3 Veszprém2015233710+2747WWWW1091022510613155
4 Györi ETO II2011543619+1738XLWW9522181011632189
5 Pápa Perutz209562219+332WWWO951399114431310
6 Bicskei208752322+131WOWW1044297104331415
7 Gyirmót SE II209384134+730WWLO94141713115242421
8 Tatabánya SC207852319+429XLWL9333131211452107
9 Kelen SC207672528-327OWLW10442148103251120
10 Puskás Akadémia II206862720+726WLLW104331710102531010
11 Érdi VSE197483033-325LLXX10424172093241313
12 Kaposvár206682324-124XWXX115511699117715
13 MOL Fehérvár II205871724-723LOLL1134471292431012
14 Nagykanizsa1972102639-1323WWLL93151121104151518
15 Zalaegerszeg II205692834-621LLXW103251819102441015
16 Komárom205692736-921LXXL11425162391441113
17 SC Sopron2054111731-1419LXLL10325710102261021
18 Balatonfüred2045112245-2317OLLX1132616259135620
19 Gárdony-Agárd2024141737-2010LLOX10136112110118616
20 Andráshida2014151557-427LLOL10145821100010736

Fixtures
Thursday, 9 December 2021
16Nagykanizsa-Érdi VSE
Sunday, 13 February 2022
20BVSC-Zugló-Mosonmagyaróvár
21Tatabánya SC-SC Sopron
21Veszprém-Bicskei
21Nagykanizsa-Gárdony-Agárd
21Györi ETO II-Balatonfüred
21Érdi VSE-Puskás Akadémia II
21Andráshida-Kelen SC
21MOL Fehérvár II-Zalaegerszeg II
21Gyirmót SE II-Kaposvár
21Pápa Perutz-Komárom

Top Scorers
25Norbert KOKENSZKY (BVSC-Zugló)
19Ádám MAYER (Gyirmót SE II, 1p)
15Gábor BOROS (Mosonmagyaróvár, 2p)
14András DEBRECENI (Mosonmagyaróvár, 4p)
13Norbert MAJOR (Veszprém, 1p)
11Gábor KOÓS (Érdi VSE, 2p)
9Dominik SZALKA (Mosonmagyaróvár, 1p)
8Noel KUSTOR (SC Sopron)
Mártin SZABÓ (Andráshida)
Patrik TÓTH (Komárom, 6p)
7Balázs FARKAS (Györi ETO II, 2p)
László OLÁH (Pápa Perutz, 1p)
Dominik SANDAL (Pápa Perutz, 2p)
6Viktor MÚCSKA (Györi ETO II)
WESLEN Junior (Puskás Akadémia II, 1p)
Tibor VÉGH (Komárom)
Péter BEKE (Zalaegerszeg II, 3p)
Barnabás FEHÉR (Zalaegerszeg II)
Milán ERDEI (Györi ETO II)
József MAGASFÖLDI (Puskás Akadémia II, 1p)
Bence SZABÓ (Balatonfüred, 3p)
Tibor TÓTH (Gárdony-Agárd)