ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

Final league table
2021/22OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Mosonmagyaróvár38324211420+94100WWWW19172061101915225310
2=BVSC-Zugló3828469332+6188LLWX19161242131912345119
3=Veszprém3824866929+4080XOLX19135139131911353016
4=Györi ETO II38207116845+2367LWWL1912254321198562524
5=Puskás Akadémia II38181286539+2666WWOW1910543520198743019
6=Bicskei38161485044+662XLLW199732217197752827
7=Pápa Perutz38178134941+859WOWL1911262822196672119
8=Tatabánya SC381512115243+957WXLW199553425196761818
9=Nagykanizsa38165176067-753LWWW198382833198293234
10+1Kaposvár381411135046+453WWOL196852223198382823
11-1MOL Fehérvár II381313124754-752XOWX198652422195772332
12+1Zalaegerszeg II38139165963-448WLWL197393232196672731
13+1Balatonfüred38138175467-1347WLWW198293436195682031
14-2Érdi VSE38137185669-1346XWLL1965828351972102834
15=Kelen SC381012164352-942LOXW1977527181935111634
16=Gyirmót SE II38117206171-1040LXLX1964932341953112937
--17=Komárom38811195573-1835WLLX1955933371936102236
--18=SC Sopron3877243781-4428LLXX19341215351943122246
--19=Gárdony-Agárd3864283572-3722LWLL19431224331921161139
--20=Andráshida38253126135-10911LLLL19251214471900191288

Top Scorers
41
Norbert KOKENSZKY (BVSC-Zugló)
27+1Gábor BOROS (Mosonmagyaróvár, 4p)
24+1Norbert MAJOR (Veszprém, 5p)
23
Ádám MAYER (Gyirmót SE II, 2p)
20
József MAGASFÖLDI (Puskás Akadémia II, 1p)
19+1András DEBRECENI (Mosonmagyaróvár, 6p)
16
Dominik SZALKA (Mosonmagyaróvár, 1p)
+1László OLÁH (Pápa Perutz, 4p)
15+2Tibor VÉGH (Komárom, 1p)
+1Gábor KOÓS (Érdi VSE, 4p)

Bence SZABÓ (Balatonfüred, 5p)
14
Tibor SÓRON (Bicskei, 7p)
12
Nórbert PINTÉR (Kaposvár, 1p)
11
László ERDÉLYI (BVSC-Zugló, 1p)

Patrik TÓTH (Komárom, 6p)

Bence LÖRINCZ (Nagykanizsa)
10
Mátyás KRIZSONITS (SC Sopron)

Milán MAYER (Kaposvár, 5p)

Mártin SZABÓ (Andráshida, 1p)
+1Milán ERDEI (Györi ETO II)

Richárd SZABÓ (Érdi VSE)

Tibor TÓTH (Gárdony-Agárd)
+1Norbert JÁNOS (Nagykanizsa, 1p)
+1Gergely GYÜRKI (Tatabánya SC, 1p)
Results
Sunday, 29 May 2022
38BVSC-Zugló0-1Zalaegerszeg II


44Kámi
38Tatabánya SC4-1Kelen SC

4(p)Kovács
64Borbély
27Árvai
50Kocsis
54Gyürki
38Nagykanizsa1-2Puskás Akadémia II

25János
74Demeter

84Rabi
38Kaposvár1-0Gárdony-Agárd

35Bíró
38Érdi VSE1-1Veszprém

64Koós
40Major
38Balatonfüred2-1Gyirmót SE II

5Róth
39Bagó
19Róth
38Andráshida1-6Mosonmagyaróvár

68Szinay
29Boros

34Nagy

40Debreceni

57Szegö

73Szegö

82Nagy
38MOL Fehérvár II4-4Bicskei

1Dénes
35Molnár
7Khangura
45Kincses
58Dékei
78Németh
70Dénes
90Németh
38Pápa Perutz2-1Györi ETO II

10(p)Oláh
81Erdei
30Bence
38SC Sopron2-3Komárom

6Sipos
24Nagy
35Petö
54Végh

59Végh