ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2021/22OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Mosonmagyaróvár3125429118+7379WWWW161420509151122419
2=BVSC-Zugló3125338222+6078WXWW1513113491612224813
3=Veszprém3122545519+3671WWLW1612313111151023248
4=Györi ETO II3116785531+2455WLXL158253118168532413
5=Bicskei31141163830+853WWXX168621810156542020
6=Pápa Perutz31147103733+449LLWW158251717166552016
7=Tatabánya SC3113994236+648LWWW158342821165651415
8=Puskás Akadémia II31121184533+1247WWOW167542617155641916
9+1Kaposvár311110104037+343WXWW155731917166372120
10-1Nagykanizsa31133154555-1042LWLL167272227156182328
11=Érdi VSE31116144555-1039XLLW166462629155281926
12=MOL Fehérvár II31109123347-1439WWLL166551618154471729
13=Zalaegerszeg II3198144253-1135LWXL166372926153571327
14=Gyirmót SE II31104175262-1034LLXL155192530165382732
15=Balatonfüred3197154354-1134XLWL155282729164571625
16=Kelen SC3189143646-1033LLOX1556422171633101429
--17=Komárom3179154555-1030LLLW165382831152671724
--18=SC Sopron3175193256-2426LLWL1533911201642102136
--19=Gárdony-Agárd3144232258-3616WWLL1623111331152112927
--20=Andráshida31252420100-8011LLLL1525810301600161070

Top Scorers
38+4Norbert KOKENSZKY (BVSC-Zugló)
22+1Gábor BOROS (Mosonmagyaróvár, 4p)
20
Ádám MAYER (Gyirmót SE II, 1p)
19+1Norbert MAJOR (Veszprém, 5p)
17
András DEBRECENI (Mosonmagyaróvár, 6p)
15
Dominik SZALKA (Mosonmagyaróvár, 1p)
13+1József MAGASFÖLDI (Puskás Akadémia II, 1p)
12
Tibor VÉGH (Komárom, 1p)

Gábor KOÓS (Érdi VSE, 3p)

Bence SZABÓ (Balatonfüred, 4p)
11+1Tibor SÓRON (Bicskei, 5p)
10
László OLÁH (Pápa Perutz, 2p)

Patrik TÓTH (Komárom, 6p)
9
László ERDÉLYI (BVSC-Zugló, 1p)
+1Richárd SZABÓ (Érdi VSE)
+1Nórbert PINTÉR (Kaposvár, 1p)
8
Noel KUSTOR (SC Sopron)

Mátyás KRIZSONITS (SC Sopron)
+1Milán MAYER (Kaposvár, 4p)

Mártin SZABÓ (Andráshida)

Milán ERDEI (Györi ETO II)

Dávid GERA (Érdi VSE, 2p)
+1Tibor TÓTH (Gárdony-Agárd)

Máté SZILÁGYI (BVSC-Zugló, 2p)

Gergely GYÜRKI (Tatabánya SC, 1p)
Results
Sunday, 17 April 2022
31Veszprém3-1Tatabánya SC

15(p)Major
82(og)Zachán
62Galacs
87Sarok
31Nagykanizsa1-2Kaposvár

11Török
35Pintér

79(p)Mayer
31Mosonmagyaróvár2-0Gyirmót SE II

29Boros
90Szegö
31Zalaegerszeg II1-3Györi ETO II

3Szalay
50Hanzli

67Hanzli

72Urblík
31Érdi VSE1-1Balatonfüred

79Szabó
35Józsa
31MOL Fehérvár II4-1Andráshida

23Menyhárt
52Pataky
46Khangura
49Vintonji
78Tóth
31Puskás Akadémia II2-0SC Sopron

59Kicsun
79Magasföldi
31Komárom1-4BVSC-Zugló

41Szecsődi
68Kokenszky

73Kokenszky

83Kokenszky

86Kokenszky
31Bicskei1-0Pápa Perutz

69(p)Sóron
31Gárdony-Agárd1-0Kelen SC

65Tóth