ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2021/22OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Mosonmagyaróvár3327429818+8085WWWW171520569161222429
2=BVSC-Zugló3326348625+6181LWWX16141138101712234815
3=Veszprém3323556121+4074WLWW17133137111610242410
4=Györi ETO II3317795738+1958LWWL169253319178542419
5=Bicskei33141364133+855XXWW178722012166642121
6=Puskás Akadémia II33141185035+1553WWWW178542717166642318
7=Pápa Perutz33147123938+149LLLL168261921176562017
8=Tatabánya SC331310104338+549LXLW168442922175661416
9=Kaposvár331210114240+246WLWX165741920177372320
10+2MOL Fehérvár II33129123847-945WWWW177551818165472029
11-1Nagykanizsa33134164760-1343XLLW167272227176292533
12-1Érdi VSE33126154958-942LWXL176472631166282327
13=Zalaegerszeg II33118145054-441WWLW177373026164572028
14=Gyirmót SE II33115175663-738OWLL176292931165382732
15=Balatonfüred33108154756-938XWXL166282929174671827
16=Kelen SC33810153647-1134OLLL1656522181734101429
--17=Komárom33710164760-1331XLLL175482932162681828
--18=SC Sopron3375213368-3526LLLL16331012271742112141
--19=Gárdony-Agárd3354242860-3219WLWW17331118311621131029
--20=Andráshida33252621110-8911LLLL1625911341700171076

Top Scorers
38
Norbert KOKENSZKY (BVSC-Zugló)
24+1Gábor BOROS (Mosonmagyaróvár, 4p)
21
Ádám MAYER (Gyirmót SE II, 1p)
+2Norbert MAJOR (Veszprém, 5p)
17
András DEBRECENI (Mosonmagyaróvár, 6p)
15
Dominik SZALKA (Mosonmagyaróvár, 1p)

József MAGASFÖLDI (Puskás Akadémia II, 1p)
13
Gábor KOÓS (Érdi VSE, 4p)
+1Bence SZABÓ (Balatonfüred, 5p)
12
Tibor VÉGH (Komárom, 1p)
+1Tibor SÓRON (Bicskei, 6p)
11
László OLÁH (Pápa Perutz, 3p)
10
László ERDÉLYI (BVSC-Zugló, 1p)
+1Nórbert PINTÉR (Kaposvár, 1p)

Patrik TÓTH (Komárom, 6p)
9
Mátyás KRIZSONITS (SC Sopron)
+1Milán MAYER (Kaposvár, 4p)

Richárd SZABÓ (Érdi VSE)
+1Tibor TÓTH (Gárdony-Agárd)
8
Noel KUSTOR (SC Sopron)

Mártin SZABÓ (Andráshida)

Viktor MÚCSKA (Györi ETO II)

Barnabás FEHÉR (Zalaegerszeg II)

Milán ERDEI (Györi ETO II)

Dávid GERA (Érdi VSE, 2p)

Máté SZILÁGYI (BVSC-Zugló, 2p)

Gergely GYÜRKI (Tatabánya SC, 1p)
+1Bence LÖRINCZ (Nagykanizsa)
Results
Saturday, 30 April 2022
33Mosonmagyaróvár6-0Györi ETO II

2Végh
4Czingráber
12Illés
44(og)Tullner
59Boros
90Szegö
33Zalaegerszeg II1-0Pápa Perutz

90Halmai
Sunday, 1 May 2022
33Veszprém6-0Andráshida

24Molnár
36Major
48Major
60Gálfi
68(og)Kálovits
72Kovács
33Érdi VSE0-2Kaposvár


54Mayer

61Pintér
33MOL Fehérvár II2-0BVSC-Zugló

7Géresi
85Menyhárt
33Puskás Akadémia II1-0Tatabánya SC

84(p)Gazdag
33Komárom1-1Nagykanizsa

51Simigla
45Lörincz
33Gyirmót SE II0-0Kelen SC
33Bicskei2-2Balatonfüred

14(og)Pécseli
58Bartha
77(p)Sóron
88(p)Szabó
33Gárdony-Agárd5-0SC Sopron

13Damásdi
49Koronczi
63Tóth
68Damásdi
83Gere