ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2021/22OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Mosonmagyaróvár3226429218+7482WWWW161420509161222429
2=BVSC-Zugló3226338623+6381WWXW16141138101612224813
3=Veszprém3222555521+3471LWWL16123131111610242410
4=Györi ETO II3217785732+2558WWLX169253319168532413
5=Bicskei32141263931+854XWWX168621810166642121
6+2Puskás Akadémia II32131184935+1450WWWO167542617166642318
7-1Pápa Perutz32147113937+249LLLW168261921166552016
8-1Tatabánya SC32131094337+649XLWW168442922165651415
9=Kaposvár321110114040+043LWXW165741920166372120
10=Nagykanizsa32133164659-1342LLWL167272227166192432
11=Érdi VSE32126144956-742WXLL166462629166282327
12=MOL Fehérvár II32119123647-1142WWWL166551618165472029
13=Zalaegerszeg II32108144954-538WLWX166372926164572028
14=Gyirmót SE II32114175663-737WLLX166192931165382732
15=Balatonfüred32107154554-937WXLW166282929164571625
16=Kelen SC3289153647-1133LLLO1656522181633101429
--17=Komárom3279164659-1330LLLL165382831162681828
--18=SC Sopron3275203363-3026LLLW16331012271642102136
--19=Gárdony-Agárd3244242360-3716LWWL16231113311621131029
--20=Andráshida32252521104-8311LLLL1625911341600161070

Top Scorers
38
Norbert KOKENSZKY (BVSC-Zugló)
23+1Gábor BOROS (Mosonmagyaróvár, 4p)
21+1Ádám MAYER (Gyirmót SE II, 1p)
19
Norbert MAJOR (Veszprém, 5p)
17
András DEBRECENI (Mosonmagyaróvár, 6p)
15
Dominik SZALKA (Mosonmagyaróvár, 1p)
+2József MAGASFÖLDI (Puskás Akadémia II, 1p)
13+1Gábor KOÓS (Érdi VSE, 4p)
12
Tibor VÉGH (Komárom, 1p)

Bence SZABÓ (Balatonfüred, 4p)
11
Tibor SÓRON (Bicskei, 5p)
+1László OLÁH (Pápa Perutz, 3p)
10+1László ERDÉLYI (BVSC-Zugló, 1p)

Patrik TÓTH (Komárom, 6p)
9+1Mátyás KRIZSONITS (SC Sopron)

Richárd SZABÓ (Érdi VSE)

Nórbert PINTÉR (Kaposvár, 1p)
8
Noel KUSTOR (SC Sopron)

Milán MAYER (Kaposvár, 4p)

Mártin SZABÓ (Andráshida)
+1Viktor MÚCSKA (Györi ETO II)
+2Barnabás FEHÉR (Zalaegerszeg II)

Milán ERDEI (Györi ETO II)

Dávid GERA (Érdi VSE, 2p)

Tibor TÓTH (Gárdony-Agárd)

Máté SZILÁGYI (BVSC-Zugló, 2p)

Gergely GYÜRKI (Tatabánya SC, 1p)
Results
Sunday, 24 April 2022
32BVSC-Zugló4-1Nagykanizsa

5Erdélyi
80Török
56Szalánszki
64Filipović
84Filipović
32Tatabánya SC1-1Bicskei

5Szegleti
57Lencsés
32Kaposvár0-3MOL Fehérvár II


8Géresi

47Vintonji

80Vintonji
32Györi ETO II2-1Gárdony-Agárd

46Lacza
32Damásdi
55Múcska
32Balatonfüred2-0Veszprém

69Khiesz
76Farkas
32Andráshida1-4Érdi VSE

87Szinay
47(p)Koós

47Bartos

69Kürti

86Bartos
32Gyirmót SE II4-1Komárom

8Bagó
43(p)Tóth
26Mayer
39Ominger
90Ominger
32Pápa Perutz2-4Puskás Akadémia II

40Nagy
12Szabó
73(p)Oláh
57Magasföldi

61Magasföldi

74Kocsis
32Kelen SC0-1Mosonmagyaróvár


58Boros
32SC Sopron1-7Zalaegerszeg II

46Krizsonits
6Sebestyén

18Fehér

35Posztobányi

48Gržan

51Szalay

81Fehér

86Papp