ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND12345678910111213141516171819
20212223242526272829303132333435363738

Season archive

League table
2021/22OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=BKV Elöre6600203+1718WWWW3300813300122
2=Debreceni EAC6510183+1516WWOW4400143211040
3=Kazincbarcika6510172+1516WWWX3210623300110
4=FC Tiszaújváros6420145+914WXWW321073321072
5=Hajdúszoboszló6420105+514WWXW321042321063
6=Kisvárda II6411157+813WLWW3201105321052
7=Jászberény6312129+310LLWW430195201134
8=Eger SE6303109+19LWLW330080300329
9=Békéscsaba II62221913+68LWLX4121127210176
10=Újpest II6213811-37LWWX200236421155
11+3Sényő6213913-47WLXL321084300319
12+4Hidasnémeti VSC6213919-107WWLL3111573102412
13-2Füzesgyarmat613277+06LWLO312031301246
14-2Putnok VSE612355+05LLOL311142301213
15+2Debrecen II6123913-45WLLX200226412177
16-3Tiszafüred6114610-44LLWO200225411245
17-2Diósgyör II6114515-104LXWL310237301228
--18+1Tállya6114214-124WLLL311115300319
--19-1Salgótarján BTC6015216-141LLLL301217300319
--20=Törökszentmiklós6006321-180LLLL30032103003111

Top Scorers
7
Attila BUSAI (BKV Elöre, 1p)
5+1Kristóf SÁRMÁNY (Debrecen II)

Milán LACZKÓ (Kazincbarcika)
+1Tamás ILYÉS (Békéscsaba II, 1p)

Ádám VÁRADI (Békéscsaba II)
+2Dávid NAGY (FC Tiszaújváros)
4+3András TOLDI (Sényő)
+1Ferenc ÁDÁM (Kazincbarcika)
+2János MÁTÉ (Hajdúszoboszló, 1p)
3
Viktor BARNA (Tiszafüred)

Zsombor KÁLNOKI-KIS (Újpest II)

Dániel NAGY-KOLOZSVÁRI (Eger SE)

Dániel BARTUSZ (FC Tiszaújváros)

Roland MOLNÁR (Diósgyör II)

Nikita HONCHAR (Kisvárda II)

Zsombor SZABÓ (Békéscsaba II, 2p)

LUCAS Marcolini (Kisvárda II, 1p)
+1Patrik CSANÁLOSI (BKV Elöre)

Dávid SZÉKELY (Debreceni EAC)
Results
Saturday, 4 September 2021
6Újpest II1-3Debrecen II

73Fernando Viana
3Maruscsák

24Sármány

33Mező
6Putnok VSE1-2Kisvárda II

77Juhos
8Camaj

82Simon
6Jászberény1-3BKV Elöre

11Szöllösi
15Csanálosi

40Pokó

52Gyurkó
6Diósgyör II0-2Hajdúszoboszló


28Máté

59Máté
6Salgótarján BTC0-3Kazincbarcika


43Kovács

70Márton

76Ádám
6Tállya1-0Tiszafüred

87Kovács
6Debreceni EAC2-1Füzesgyarmat

45(p)Sidibe
49Oltean
85Tochukwu
6Sényő4-3Békéscsaba II

54Toldi
9Ilyés
71Toldi
29Bónus
75Kapacina
68Oláh
90Toldi
6Törökszentmiklós2-4FC Tiszaújváros

13Pataki
39Pap
30Rimóczi
47Pap

48Nagy

59Nagy
6Hidasnémeti VSC4-1Eger SE

39(p)Menougong
56Zimányi
50Szurdok
54Bogdán
87Tóth