ROUND | P | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | R1 | R2 | R3 | QF | SF | F | ||||||||||||
l1 | l2 | l1 | l2 | l1 | l2 | l1 | l2 | l1 | l2 | r1 | r2 | r3 | r4 | r5 | r6 | l1 | l2 | l1 | l2 |
Season archive |
Tuesday, 9 July 2019 | ||||||
q1l1 | CSKA | 4-0 | OFK Titograd | |||
q1l1 | Gżira United | 0-2 | Hajduk Split | |||
q1l1 | St Joseph's | 0-4 | Rangers | |||
Wednesday, 10 July 2019 | ||||||
q1l1 | Jeunesse Esch | 0-0 | Tobol | |||
Thursday, 11 July 2019 | ||||||
q1l1 | Aberdeen | 2-1 | RoPS | |||
q1l1 | FCSB | 2-0 | Milsami | |||
q1l1 | Brøndby | 4-1 | FC Inter | |||
q1l1 | Molde | 7-1 | KR | |||
q1l1 | Brann | 2-2 | Shamrock Rovers | |||
q1l1 | Malmö FF | 7-0 | Ballymena United | |||
q1l1 | Budapest-Honvéd | 3-1 | Žalgiris | |||
q1l1 | Cork City | 0-2 | Progrès | |||
q1l1 | Debrecen | 3-0 | Kukësi | |||
q1l1 | Maccabi Haifa | 2-0 | Mura | |||
q1l1 | Dinamo Tbilisi | 6-0 | UE Engordany | |||
q1l1 | Dunajská Streda | 1-1 | Cracovia | |||
q1l1 | Connah's Quay | 1-2 | Kilmarnock | |||
q1l1 | St. Patrick's | 0-2 | IFK Norrköping | |||
q1l1 | Flora | 2-0 | Radnički Niš | |||
q1l1 | Cliftonville | 0-1 | FK Haugesund | |||
q1l1 | Olimpija | 2-3 | Rīgas FS | |||
q1l1 | FK Liepāja | 1-1 | Dinamo Minsk | |||
q1l1 | Čukarički | 3-0 | Urartu | |||
q1l1 | AEK | 1-0 | Petrocub | |||
q1l1 | JFK Ventspils | 3-0 | Teuta | |||
q1l1 | Pyunik | 3-3 | Shkupi | |||
q1l1 | Breiðablik | 0-0 | Vaduz | |||
q1l1 | Stjarnan | 2-1 | Levadia Tallinn | |||
q1l1 | Trans Narva | 0-2 | Budućnost | |||
q1l1 | Ružomberok | 0-2 | Levski | |||
q1l1 | Speranța NS | 0-3 | Neftçi | |||
q1l1 | Široki Brijeg | 1-2 | Kairat | |||
q1l1 | KuPS | 2-0 | Vitebsk | |||
q1l1 | Zeta | 1-5 | MOL Fehérvár | |||
q1l1 | Shakhter | 1-0 | Hibernians | |||
q1l1 | Crusaders | 2-0 | B36 | |||
q1l1 | Laçi | 1-1 | Hapoel Beer Sheva | |||
q1l1 | Radnik Bijeljina | 2-0 | Spartak Trnava | |||
q1l1 | Fola | 1-2 | Chikhura | |||
q1l1 | Ordabasy | 1-0 | Torpedo Kutaisi | |||
q1l1 | Balzan Youths | 3-4 | Domžale | |||
q1l1 | Alashkert | 3-1 | Makedonija Gjorče Petrov | |||
q1l1 | Riteriai | 1-1 | KÍ | |||
q1l1 | Europa FC | 0-0 | Legia Warszawa | |||
q1l1 | Kauno Žalgiris | 0-2 | Apollon | |||
q1l1 | Akademija Pandev | 0-3 | Zrinjski | |||
q1l1 | Sabail | 2-3 | Universitatea Craiova | |||
Tuesday, 16 July 2019 | ||||||
q1l2 | KÍ | 0-0 | Riteriai | 1-1 | ||
q1l2 | Urartu | 0-5 | Čukarički | 0-8 | ||
q1l2 | OFK Titograd | 0-0 | CSKA | 0-4 | ||
Wednesday, 17 July 2019 | ||||||
q1l2 | Chikhura | 2-1 | Fola | 4-2 | ||
Thursday, 18 July 2019 | ||||||
q1l2 | Legia Warszawa | 3-0 | Europa FC | 3-0 | ||
q1l2 | KR | 0-0 | Molde | 1-7 | ||
q1l2 | Rangers | 6-0 | St Joseph's | 10-0 | ||
q1l2 | Kilmarnock | 0-2 | Connah's Quay | 2-3 | ||
q1l2 | Levski | 2-0 | Ružomberok | 4-0 | ||
q1l2 | IFK Norrköping | 2-1 | St. Patrick's | 4-1 | ||
q1l2 | MOL Fehérvár | 0-0 | Zeta | 5-1 | ||
q1l2 | Hajduk Split | 1-3 | Gżira United | 3-3 | ||
q1l2 | Shamrock Rovers | 2-1 | Brann | 4-3 | ||
q1l2 | Dinamo Minsk | 1-2 | FK Liepāja | 2-3 | ||
q1l2 | Radnički Niš | 2-2 | Flora | 2-4 | ||
q1l2 | Spartak Trnava | 2-0 | Radnik Bijeljina | 2-2, aet, p3-2 | ||
q1l2 | FK Haugesund | 5-1 | Cliftonville | 6-1 | ||
q1l2 | B36 | 2-3 | Crusaders | 2-5 | ||
q1l2 | Ballymena United | 0-4 | Malmö FF | 0-11 | ||
q1l2 | Žalgiris | 1-1 | Budapest-Honvéd | 2-4 | ||
q1l2 | Apollon | 4-0 | Kauno Žalgiris | 6-0 | ||
q1l2 | Torpedo Kutaisi | 0-2 | Ordabasy | 0-3 | ||
q1l2 | Mura | 2-3 | Maccabi Haifa | 2-5 | ||
q1l2 | Neftçi | 6-0 | Speranța NS | 9-0 | ||
q1l2 | Rīgas FS | 0-2 | Olimpija | 3-4 | ||
q1l2 | Vaduz | 2-1 | Breiðablik | 2-1 | ||
q1l2 | Hibernians | 0-1 | Shakhter | 0-2 | ||
q1l2 | Domžale | 1-0 | Balzan Youths | 5-3 | ||
q1l2 | RoPS | 1-2 | Aberdeen | 2-4 | ||
q1l2 | Hapoel Beer Sheva | 1-0 | Laçi | 2-1 | ||
q1l2 | Zrinjski | 3-0 | Akademija Pandev | 6-0 | ||
q1l2 | Makedonija Gjorče Petrov | 0-3 | Alashkert | 1-6 | ||
q1l2 | Teuta | 1-0 | JFK Ventspils | 1-3 | ||
q1l2 | FC Inter | 2-0 | Brøndby | 3-4 | ||
q1l2 | Levadia Tallinn | 3-2 | Stjarnan | 4-4 | ||
q1l2 | Budućnost | 4-1 | Trans Narva | 6-1 | ||
q1l2 | Kairat | 2-1 | Široki Brijeg | 4-2 | ||
q1l2 | Cracovia | 2-2 | Dunajská Streda | 3-3, aet | ||
q1l2 | Tobol | 1-1 | Jeunesse Esch | 1-1 | ||
q1l2 | Vitebsk | 1-1 | KuPS | 1-3 | ||
q1l2 | Progrès | 1-2 | Cork City | 3-2 | ||
q1l2 | Milsami | 1-2 | FCSB | 1-4 | ||
q1l2 | Kukësi | 1-1 | Debrecen | 1-4 | ||
q1l2 | Universitatea Craiova | 3-2 | Sabail | 6-4 | ||
q1l2 | Shkupi | 1-2 | Pyunik | 4-5 | ||
q1l2 | Petrocub | 0-1 | AEK | 0-2 | ||
q1l2 | UE Engordany | 0-1 | Dinamo Tbilisi | 0-7 |