ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Észak-Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | 2023/24 | squads | cups

NB IIIÉszak-Keleti csoportÉszak-Nyugati csoportDél-Keleti csoportDél-Nyugati csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
1845372.918144.02%4625.00%5730.98%

Észak-Nyugati csoport
2023/24OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1 Tatabánya SC2315534523+2250WXXW11731169128222914
2 Veszprém2314544928+2147OLWL117222517127322411
3 III. Kerület2313643721+1645WWWO126422010117221711
4 Bicskei2313553422+1244WXLO128131911115421511
5 Dorog239773428+634LLWO124441313115332115
6 Komárom2381053027+334XWWW11650187122551220
7 Gyirmót SE II238874247-532OXXO116412818122461429
8 Budaörs2394103437-331XLWW125341719114161718
9 SC Sopron238783328+531OWLW11542241512336913
10 Kelen SC2385102937-829XXLX125251521113351416
11 Puskás Akadémia II237883531+429XWWL124532016113351515
12 Balatonfüred237792933-428OXLL125341614112451319
13 Györi ETO II2364132937-822LWLL113261319123271618
14 Haladás VSE2364133143-1222WLLL114161921122371222
15 Zalaegerszeg II2344152142-2116LLWX123271018111281124
16 Csorna2333172553-2812LXLW1131714221202101131

Fixtures
Saturday, 13 April 2024
24Gyirmót SE II-Kelen SC
Sunday, 14 April 2024
24Tatabánya SC-III. Kerület
24Veszprém-Bicskei
24Györi ETO II-Zalaegerszeg II
24Csorna-Dorog
24Komárom-Balatonfüred
24SC Sopron-Puskás Akadémia II
24Haladás VSE-Budaörs

Top Scorers
19Dániel BARTUSZ (Veszprém, 2p)
16József MAGASFÖLDI (Puskás Akadémia II, 3p)
11Tamás SZABÓ (SC Sopron, 7p)
Ádám VIGH (Dorog, 2p)
10Milán ERDEI (Gyirmót SE II)
Dániel ÁRVAI (Tatabánya SC)
Dávid BARCZI (III. Kerület, 4p)
9Zalán NAGY (Komárom)
Dominik SANDAL (Komárom, 3p)
Bence OMINGER (Gyirmót SE II, 3p)
Szabolcs MAJOR (Balatonfüred, 1p)
8László TÓTH (Dorog, 2p)
Dávid KIPRICH (Tatabánya SC)
Gergö KOCSIS (Tatabánya SC)
Tibor SÓRON (Bicskei, 5p)
Mohamed REMILI (Kelen SC, 3p)
Mártin SZABÓ (Haladás VSE)
7Fülöp HALÁCSI (Gyirmót SE II)
Norbert MAJOR (Veszprém)
Yevheniy KICSUN (Gyirmót SE II)
Ármin KOCSIS (SC Sopron)
Péter SZALAI (Balatonfüred)