ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Észak-Keleti csoport
NB I | NB II | NB III | 2023/24 | squads | cups

NB IIIÉszak-Keleti csoportÉszak-Nyugati csoportDél-Keleti csoportDél-Nyugati csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
1845533.008445.65%4524.46%5529.89%

Észak-Keleti csoport
2023/24OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1 Putnok VSE2315445919+4049WXLW12912306116322913
2 Kisvárda II2315444021+1949WLWW11722199128222112
3 Cigánd SE2312834016+2444WLWW13940244103431612
4 Debrecen II2312565330+2341LWWW116322915126242415
5 Debreceni EAC2311663327+639XWWL115331916126331411
6 FC Tiszaújváros2310674231+1136WWLX126422112114252119
7 Eger SE239862626+035WLXX12642137113441319
8 Újpest II23103103941-233LXWW117132520123271421
9 Karcagi SE2385102832-429LLXL115241614123361218
10 Diósgyör II2376103137-627LWLO13535232310235814
11 FC Hatvan236982636-1027LWWO114521414122461222
12 Sényő2367103648-1225WLLX93241519143562129
13 Salgótarján BTC2367102538-1325WWLL11434161512246923
14 Tiszafüred2356123243-1121XWWL133372225102351018
15 Rákospalotai EAC2362152454-3020LLLX1142514191220101035
16 Gyöngyös2314181954-357LLLL121381124110110830

Fixtures
Sunday, 14 April 2024
24FC Hatvan-Debrecen II
24Rákospalotai EAC-Cigánd SE
24Újpest II-Eger SE
24Salgótarján BTC-FC Tiszaújváros
24Debreceni EAC-Diósgyör II
24Sényő-Tiszafüred
24Kisvárda II-Putnok VSE
24Karcagi SE-Gyöngyös

Top Scorers
25Gábor BOROS (Putnok VSE)
10Patrik GRÁNICZ (Tiszafüred, 2p)
Dávid NAGY (FC Tiszaújváros, 5p)
9Gergő KELEMEN (Cigánd SE)
Erik KOCS-WASHBURN (Debrecen II, 2p)
8Tamás BATAI (Debrecen II, 1p)
Kevin KAPACINA (Sényő, 2p)
Nikita HONCHAR (Cigánd SE, 3p)
László MÁCSAI (Tiszafüred, 1p)
6Ognjen RADOSEVIC (Újpest II, 1p)
Zsolt NAGY (Tiszafüred)
Bence LIZÁK (Sényő)
Oliver TOCHUKWU (Debreceni EAC)
Zalán HORVÁTH (Debrecen II, 1p)
Máté SILLING (Cigánd SE)
David NWACHUKWU (Debrecen II)
Tamás RUBUS (Kisvárda II)
István LAKATOS (Gyöngyös, 3p)
Márk DÉKEI (Újpest II)
5Benjámin OLÁH (FC Tiszaújváros, 2p)
Balázs SIMON (Újpest II)
Máté KOHUT (Debrecen II)
Zoltán HORVÁTH (Cigánd SE)
Máté HORVÁTH (Salgótarján BTC, 1p)
Attila LÖRINCZ (Putnok VSE, 1p)
Kristóf KORBÉLY (Putnok VSE)
Borisz TÓTH (FC Tiszaújváros)
Milán TARLÓSI (Salgótarján BTC)