ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Dél-Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | 2023/24 | squads | cups

NB IIIÉszak-Keleti csoportÉszak-Nyugati csoportDél-Keleti csoportDél-Nyugati csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2023/24OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Iváncsa1211103510+2534WWWW77002275410133
2Szentlörinc121020338+2532WWOW55001857520153
3Nagykanizsa127323517+1824WWWL541013273222215
4Ferencváros II127232010+1023WLOX65101406213610
5Dunaföldvár126242517+820OLLW521210774121510
6Paks II126063333+018LWWW6303221863031115
7Kaposvár124531514+117WLXW622268623196
8Mohács125161718-116WWLL73131175203611
9Gárdony-Agárd123452729-213LLLW531117970341020
10MTK II123452022-213LLXW72411295104813
11Érdi VSE123451928-913LWXX631212116033717
121Majosi SE123271422-811WLXL72141114511338
132Szekszárdi UFC122371023-139OWWL6123596114514
142PTE-PEAC12237723-169LWLL5122477115316
151Fehérvár II122281630-148LLLL621311156015515
16Dunaújváros PASE12228931-228LLWL72236135005318

Top Scorers
12+2Róbert RÉTYI (Szentlörinc, 5p)
10+2Zoltán PESTI (Paks II, 1p)
9+2Péter BÁNYAI (Iváncsa)

Norbert MONORI (Érdi VSE, 1p)
+1Bence LÖRINCZ (Nagykanizsa, 2p)
7+1Dominik FÖLDI (Paks II, 1p)

Ádám BALOGH (Gárdony-Agárd, 3p)
6
Zétény VARGA (Ferencváros II)

Laszló BARTHA (Dunaföldvár)
5+1Ádám BOHATA (Mohács)

Péter TÖRŐCSIK (Iváncsa)

Tibor TÓTH (Gárdony-Agárd, 1p)

Péter KÖVESDI (Gárdony-Agárd)
+1Norbert JÁNOS (Nagykanizsa)
4
Máté TÓTH (Dunaföldvár)
+1László SUSZTER (Iváncsa, 1p)

Dominik BÍRÓ (Kaposvár)

Arnold AMBACH (Fehérvár II, 1p)
+1Máté KOVALOVSZKI (Nagykanizsa, 3p)

Pavel USAKOV (Gárdony-Agárd)

Noel KENESEI (MTK II)

Sándor KOVÁCS (Iváncsa)

Zsombor NOVÁK (Szentlörinc)

Milán SAJNOVICS (Majosi SE)

Ádám HAMPUK (Kaposvár, 1p)
+1Kristóf KONDOR (Nagykanizsa)
+1Ádám HOROG (Mohács)
Results
Saturday, 21 October 2023
12Dunaújváros PASE0-1Kaposvár


7Ekker
Sunday, 22 October 2023
12MTK II0-2Szentlörinc


4(p)Rétyi

20(p)Rétyi
12Ferencváros II2-0Gárdony-Agárd

48Keita
90+1Berényi
12Szekszárdi UFC0-0Dunaföldvár
12Paks II4-6Nagykanizsa

8(p)Pesti
4Kovalovszki
51Horváth
45+1Szabó
81Földi
57Kondor
89Pesti
62Lörincz

74Szilágyi

87János
12Iváncsa3-0Érdi VSE

48Bányai
52Bányai
87(p)Suszter
12Mohács3-0Fehérvár II

10Horog
38Bohata
52Izsák
12Majosi SE1-0PTE-PEAC

72(p)Lőrinc