ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2017/18OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Kaposvár2820446124+3764WLXW141112237149323817
2=FC Ajka2819457128+4361WWLL1410134115149323013
3=Érdi VSE2816665230+2254WWXL148423013148242217
4+1Andráshida28153104337+648WLXL149142615146261722
5-1III. Kerület2813964640+648LWXX146622618147342022
6=Puskás Akadémia II2713594433+1144XWOW137242417146352016
7+1BKV Elöre28125113334-141XWLO147342213145271121
8-1Pápa Perutz27131134136+540LWLW148062317135171819
9=MOL Vidi II27113134347-436LWWX134362127147072220
10=Csepel SC28106123832+636LLWX145362116145361716
11=Dunaharaszti MTK2788113538-332WLWL146441916132471622
12=Szabadkikötő2882182867-3926LWWL144191331144191536
-13+1Csorna2775152749-2226XXWW146171617131481132
--14-1Veszprém2868143650-1426LWLX143472025143471625
--15=Pénzügyör2865172852-2423XLXX145452016141112836
--16=Gyirmót SE II2754182453-2919LLWL1321101428143381025

Top Scorers
18
Zsolt SZABÓ (Pápa Perutz, 5p)
14
Ádám HAMAR (III. Kerület)
13+1Vilmos MELCZER (Érdi VSE, 5p)
11+1Bence BALOGH (BKV Elöre)

Tibor SÓRON (Kaposvár)
10
Bence SZENES (Dunaharaszti MTK)
+1Patrik KELEMEN (Érdi VSE)

Péter ANDORKA (Kaposvár)

Gellért IVANCSICS (Kaposvár)
9+2László OLÁH (FC Ajka)
8
Ádám VITTMAN (Andráshida)

Bence SERFÖZÖ (Csorna)

Norbert KOROZMÁN (Csepel SC, 3p)
7
Elvir HADŽIĆ (MOL Vidi II)

Richard BALÁZS (Veszprém, 1p)

Péter RAJCZI (Kaposvár, 3p)

Gergely SZEGLETI (Andráshida, 1p)

Krisztián KOLLEGA (Kaposvár)

Péter HORVÁTH (FC Ajka, 1p)

Bence PÉTER (Puskás Akadémia II)

László TÓTH (Andráshida, 1p)

Ádám SOMODI (Csepel SC)

Dávid ILLÉS (FC Ajka, 1p)

Bence BOGNÁR (Veszprém, 1p)
+1Zoltán CSIZMADIA (FC Ajka)
Results
Sunday, 13 May 2018
27BKV Elöre3-0Gyirmót SE II

22(og)Széles
39Bata
57Csepregi
27Dunaharaszti MTK3-2MOL Vidi II

11Rétsági
1Galacs
27Márton
34Bolla
45Márton
27Csorna1-1Puskás Akadémia II

23Czanik
14Vega
Saturday, 19 May 2018
28III. Kerület0-1Andráshida


72Horváth
28Kaposvár1-0Csepel SC

39Nagy
28FC Ajka4-0Szabadkikötő

11Oláh
33Csizmadia
54Oláh
58(p)Vallejos
28Érdi VSE2-0Veszprém

37(p)Melczer
45Kelemen
28Pénzügyör1-1BKV Elöre

84Turi
4Balogh