ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Kubok

ROUNDQ1Q2Q3Q4Q5Q6R1
r1r2r3r4r5r6

Season archive

Table
Group AOverall
PWDLFAGdfPtsForm
1+1FK Krasnodar321062+47WXW-
2-1Nizhny Novgorod311133+05LXW-
3=Lokomotiv311174+35WXL-
4=Khimki301218-71LXL-
Results
Wednesday, 28 September 2022
3Khimki0-5Lokomotiv


20Pedrinho


36Pedrinho


50Pedrinho


57Isidor


59Pedrinho
3FK Krasnodar2-0Nizhny Novgorod

85Córdoba

87Olusegun


Table
Group BOverall
PWDLFAGdfPtsForm
1=Spartak330070+79WWW-
2=Krylia Sovetov320131+26WWL-
3=Zenit310225-33LLW-
4=Fakel300306-60LLL-
Results
Thursday, 29 September 2022
3Spartak3-0Zenit

79Promes

86Sobolev

90Promes
3Fakel0-1Krylia Sovetov


6Ćirković


Table
Group COverall
PWDLFAGdfPtsForm
1=Rostov320164+26LWW-
2=Akhmat320174+36WLW-
3=Dinamo311145-14XWL-
4=FC Orenburg301248-42XLL-
Results
Wednesday, 28 September 2022
3FC Orenburg2-2Dinamo

82Pavlovets
42Zakharyan

89(p)Sychevoi
59Grulev
Thursday, 29 September 2022
3Akhmat3-1Rostov

73(p)Oleinikov
59(p)Tugarev

79Oleinikov

88Konaté


Table
Group DOverall
PWDLFAGdfPtsForm
1=CSKA330062+49WWW-
2=Ural320142+26WLW-
3=Torpedo310234-13LWL-
4=PFC Sochi300327-50LLL-
Results
Wednesday, 28 September 2022
3CSKA2-1PFC Sochi

23Kuchaev
52Sarveli

73Chalov
3Ural1-0Torpedo

1Kashtanov


Top Scorers
4+4PEDRINHO (Lokomotiv)

Egor GOLENKOV (Rostov, 1p)
3+2Quincy PROMES (Spartak)
+2Ivan OLEINIKOV (Akhmat, 1p)
2+1Vladimir SYCHEVOI (FC Orenburg, 1p)

Vyacheslav LITVINOV (FK Krasnodar)

Mateo CASSIERRA (Zenit)

Viktor ALEKSANDROV (Nizhny Novgorod)

Pavel MELESHIN (Spartak)
+1Aleksandr SOBOLEV (Spartak)
+1Jhon CÓRDOBA (FK Krasnodar)

Aleksandr YUSHIN (Ural)