ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2018/19OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=FC Ajka2519427414+6061WXWL131210483127322611
2=Érdi VSE2514744935+1449XXWL128222515136522420
3+1Puskás Akadémia II2512945134+1745WWWW137512619125432515
4-1III. Kerület2512944537+845OXWW135532022127412515
5=Komárom25114103835+337XLLW127142317134361518
6=Nagykanizsa2510693935+436WWXL136341612124352323
7+1Ménfőcsanak2596103741-433WWXL125341616134362125
8-1Pápa Perutz2571264136+533XWXL134722517123541619
9+1BKV Elöre2571174145-432WXXO125612922132561223
10-1Szabadkikötő2585123546-1129LLWW134451821124171725
11=Sárvár FC25510102127-625LLLL12453121013157917
12=Csepel SC2573152148-2724LLLW126241417131111731
13+2Andráshida2566132637-1124OLLO125161518131571119
--14-1MOL Vidi II2566133345-1224LWLW125341817131391528
--15+1Pénzügyör2566132844-1624XLWW134451720122281124
--16-2Dunaharaszti MTK2566132848-2024LWLL134361524122371324

Top Scorers
22+2Mihály NAGY (FC Ajka, 3p)
18+1Bence BALOGH (BKV Elöre, 2p)
16
László OLÁH (FC Ajka, 1p)
15+1Krisztián KENESEI (Komárom, 2p)
12
Gábor KOÓS (Érdi VSE)
10
Ádám VITTMAN (Nagykanizsa, 1p)
9
Richárd WÁGNER (Szabadkikötő)

Zsolt SZABÓ (Pápa Perutz, 1p)
+1Zoltán CSIZMADIA (FC Ajka)
8
Alen SKRIBEK (Puskás Akadémia II, 3p)
+1Péter HORVÁTH (FC Ajka)

Tibor SÓRON (III. Kerület)
7
Igor NICSENKO (Dunaharaszti MTK, 1p)

Norbert FÜLEKI (Pénzügyör, 2p)

György MOJZER (Érdi VSE)

Bence KOCSIS (Puskás Akadémia II)

Bence SERFÖZÖ (Ménfőcsanak)

Vilmos MELCZER (Érdi VSE, 4p)
6
Máté SKRIBA (Sárvár FC, 2p)

Adam WEITNER (Ménfőcsanak, 1p)
+1Gellért IVANCSICS (Pápa Perutz)
+1Ajtony POKÓ (Szabadkikötő, 1p)

Tamás CSEPREGI (BKV Elöre)

Dàvid IRMES (BKV Elöre)
+1Bence LÖRINCZ (Nagykanizsa)

Levente TÓTH (Pápa Perutz)
Results
Sunday, 28 April 2019
25III. Kerület0-0Andráshida
25Nagykanizsa2-1Sárvár FC

22Kovács
62Petö
87Lörincz
25FC Ajka5-0Csepel SC

3Nagy
27Illés
47Horváth
67Nagy
78Csizmadia
25Dunaharaszti MTK0-2BKV Elöre


1Balogh

71Szegö
25Pénzügyör1-1Érdi VSE

61Despotović
83Pál
25Puskás Akadémia II3-1MOL Vidi II

25Taylor
60(p)Berecz
31Mim
40Kovács
25Pápa Perutz1-1Komárom

70Ivancsics
47(p)Kenesei
25Szabadkikötő1-2Ménfőcsanak

90Pokó
70Vörösbaranyi

82Vörösbaranyi