ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB III Nyugati csoport
NB I | NB II | NB III | latest | squads | cups

NB IIINyugati csoportKeleti csoportKözép csoport

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2018/19OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=FC Ajka2318326712+5557WLWL12111043311722249
2=Érdi VSE2314544632+1447WLWW118122313126422319
3=III. Kerület2312744335+843WWWW125432022117312313
4+1Puskás Akadémia II2310944431+1339WWWW126512318114432113
5-1Komárom2311393530+536LWLL117132113124261417
6=Nagykanizsa238693534+130XLXW114341211124352323
7+3Szabadkikötő2385103442-829WWXL124441719114161723
8-1Pápa Perutz2361163834+429XLLO124622416112541418
9-1BKV Elöre2361073743-628XOXO115512720121561023
10-1Ménfőcsanak2376103239-727XLLX125341616112361623
11=Sárvár FC2351081923-425LLLW1145211812156815
12=Csepel SC2373132041-2124LWLO116231315121110726
13=Andráshida2365122534-923LOWL115151415121471119
--14+2Pénzügyör2365122742-1523WWXO124351619112271123
--15-1MOL Vidi II2356123142-1121LWLX114341717121381425
--16-1Dunaharaszti MTK2356122645-1921LLWL124351522111371123

Top Scorers
19+1Mihály NAGY (FC Ajka, 2p)
17
Bence BALOGH (BKV Elöre, 2p)
16
László OLÁH (FC Ajka, 1p)
13
Krisztián KENESEI (Komárom, 1p)
12+1Gábor KOÓS (Érdi VSE)
9
Ádám VITTMAN (Nagykanizsa, 1p)
+1Richárd WÁGNER (Szabadkikötő)

Zsolt SZABÓ (Pápa Perutz, 1p)
8
Alen SKRIBEK (Puskás Akadémia II, 3p)

Tibor SÓRON (III. Kerület)
+1Zoltán CSIZMADIA (FC Ajka)
7+1Norbert FÜLEKI (Pénzügyör, 2p)

György MOJZER (Érdi VSE)

Bence SERFÖZÖ (Ménfőcsanak)

Vilmos MELCZER (Érdi VSE, 4p)
6+1Igor NICSENKO (Dunaharaszti MTK, 1p)

Péter HORVÁTH (FC Ajka)

Adam WEITNER (Ménfőcsanak, 1p)
+1Levente TÓTH (Pápa Perutz)
Results
Sunday, 14 April 2019
23III. Kerület1-0Csepel SC

13Rabatin
23FC Ajka3-0MOL Vidi II

34Csizmadia
42Nagy
51Illés
23Dunaharaszti MTK2-3Érdi VSE

83(p)Nicsenko
22Kelemen
89Rétsági
61Németh

85Koós
23Pénzügyör1-0Komárom

26Füleki
23Puskás Akadémia II3-2Sárvár FC

28Kovács
40Maráczi
61Mim
50Skriba
75Kiszely
23Ménfőcsanak2-2BKV Elöre

11Vörösbaranyi
61Györe
79Vörösbaranyi
82Sánta
23Pápa Perutz2-2Nagykanizsa

59Tóth
22Lörincz
77(p)Jurik
28Kovács
23Szabadkikötő4-1Andráshida

43Soós
45Szabó
48Soós
69Wágner
80Révész