ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Landspokalen

ROUNDR1R2R3

Season archive

Results
Wednesday, 4 November 2020
r3Avarta1-2FC København

5Walter
42Fischer


59Fischer
Thursday, 5 November 2020
r3Ledøje-Smørum0-1Brøndby


40Hedlund
Tuesday, 10 November 2020
r3Aarhus Fremad1-3Randers

31Ullum
16(p)Sambou


56Sambou


79Bundgaard Kristensen
r3ASA1-4B93

44
23Carrara


55Elsayed


59Carrara


82Elsayed
Wednesday, 11 November 2020
r3HB Køge0-1FC Midtjylland


21Høegh
r3AB1-2AaB

10Kisum
24Okore


40Kusk
r3Skive0-1SønderjyskE


2Christiansen
r3Nykøbing1-0Esbjerg

66Koch

r3Slagelse0-9Lyngby


4Gregor


13Torp


20Nielsen


39Torp


51Torp


58(og)Drews


69Geertsen


80Warming


86Jakobsen
r3Brabrand2-2Vejleaet, p2-4

41Søjberg
25Yamga

81Søjberg
90Yamga
r3JammerbugtP-PHolstebro
r3VSK Aarhus2-4AC Horsens

20Habibi
29Lange

51Mogensen
45(p)Tengstedt


55(p)Tengstedt


72Gemmer
r3Hedensted1-5Fremad Amager

55
15Iyede


53Toku


69(og)


75Munksgaard


83Olusegun
r3Ballerup-Skovlunde0-3OB


12(og)


38Skjelvik


67Kløve
Thursday, 12 November 2020
r3Hvidovre2-0FC Nordsjælland

5Nøhr


12Thomsen

r3Kolding IF3-3AGFaet, p3-4

3Hansen
43Juelsgård

8(og)Grabara
46Helenius

63Jakobsen
57Mortensen

Top Scorers
5+1Olakunle OLUSEGUN (Fremad Amager)
+1Sebastian KOCH (Nykøbing)
4+3Victor TORP (Lyngby)

Andri BJARNASON (Esbjerg)

Søren ANDREASEN (Aarhus Fremad)
3+2Bassala SAMBOU (Randers, 1p)

Oliver HAURITS (Skive)

Isaac KANNAH (FC Roskilde)

Nsungusi EFFIONG (HB Køge)

Magnus MATTSSON (Silkeborg)
+2Hassan ELSAYED (B93)
+1Emil NIELSEN (Lyngby)

Magnus KIRCHHEINER (Aarhus Fremad)
+2Anton SØJBERG (Brabrand)

Mikkel ØRBECH (Næsby)