ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Magyar Kupa

ROUNDR6R7R8R9QFSFF
l1l2l1l2l1l2

Season archive

Results
Tuesday, 3 December 2019
r8MTK1-0Diósgyöraet

98Schön

r8Szeged-Csanád0-1MOL Fehérváraet


103(og)Kárász
Wednesday, 4 December 2019
r8Györi ETO2-3Mezõkövesdaet

33Szánthó
10Eperjesi

103Bagi
112(p)Berecz


117Zivzivadze
r8Békéscsaba EFC2-0Ferencváros

39Tóth


90Pantović

r8Pécs1-0Kisvárda

65Tihanyi

r8III. Kerület2-1Vasasaet

15Balázs
22(p)Torghelle

116Borvetö

r8Haladás2-1Budafok MTE

83Kiss
9Romić

86Szalay

r8Monor1-3Budapest-Honvéd

84Barthel
22Moutari


51Lanzafame


69Vadócz
r8Mosonmagyaróvár0-4Paks


5Kecskés


8Böde


13Báló


23Könyves
r8Dunaújváros PASE2-1Siófok

20Csendes
89(p)Magasföldi

58Szepessy

r8Lipót SK3-1Gyirmót SEaet

32Varga
6Koltai

101Zámbó


104Farkas

r8Ózd0-3Kaposvár
Score awarded as 0-3.
r8Dabas-Gyón0-3Puskás Akadémia


18van Nieff


45Meissner


63Vaněček
r8Szarvas0-2Zalaegerszeg


16Szépe


43Ikoba
Wednesday, 11 December 2019
r8Vác0-3Újpest


6Koszta


51Perošević


63Csongvai
r8Dorog1-1Debrecenaet, p5-4

45Csillag
87Kinyik

Top Scorers
7
Ádám GYURCSÓ (Puskás Akadémia, 1p)
6
Dávid NAGY (FC Tiszaújváros, 1p)
5
Barnabás KOZICS (Ózd, 2p)
4+1Daniel BÖDE (Paks)

János MÁTÉ (Pécs, 1p)

Dominik SZALKA (Mosonmagyaróvár)

Nándor TAMÁS (Puskás Akadémia)

Martin HUDÁK (Zalaegerszeg)
3
Péter PÖLÖSKEY (Soroksár)

Bence PETHÖ (Budaörs)
+1Richard BALÁZS (III. Kerület)

Péter RAJCZI (III. Kerület)

Tibor OLDAL (Kazincbarcika)

Dávid KOVÁCS (Budafok MTE, 1p)

Babatunde ADENIJI (Debrecen)

János FARKAS (Szarvas)

Zoltán HORVÁTH (Györi ETO)

Balázs ZAMOSTNY (Siófok)

Gergely BOBÁL (Zalaegerszeg)

Zoltán MEDGYES (Haladás)

Máté ADAMCSEK (Monor, 3p)

Patrik POÓR (Paks)
+1Eduvie IKOBA (Zalaegerszeg)

Márkó FUTÁCS (MOL Fehérvár, 1p)

Richárd JELENA (Kozármisleny , 1p)

Patrik FARSANG (Tamási 2009)

Máté SAJBÁN (Mezõkövesd)

Tamás KISS (Puskás Akadémia)

Dénes OLASZ (Békéscsaba EFC, 1p)