ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Landspokalen

ROUNDR1R2

Season archive

Results
Tuesday, 1 September 2020
r1MorsØ0-9Viborg


20Grønning


32Sørensen


36Grønning


38Bakiz


55Achelus


63Jatta


72Lauritsen


75Jatta


85Gandrup
r1Glamsbjerg0-8Esbjerg


17Ankersen


28Egelund


36Tranberg


44Bjarnason


51Bjarnason


57Kristensen


59Bjarnason


80Yakovenko
r1Ishøj1-2ABaet

90(p)Offenberg
35Mygind


100Christensen
r1Egebjerg0-2Kolding IF


37Eriksen


52Nautrup
r1FC Nakskov0-3Nykøbing


25Kristensen


58Koch


60Koch
r1Brønderslev0-4Brabrand


27Poulsen


34Suner


67Kaljo


75(p)Kaljo
r1Højslev Station0-4Viby


25


60


61


75
r1NFB1-3Ledøje-Smørum

85Faye
1Scott


29


77
r1Sædding-Guldager0-1Kolding Boldklub


22
r1Brønshøj2-1Frem

90(p)Lazarevic
8Aslani

90(p)Lazarevic

r1Skjold Birkerød1-0Avedøre

67

r1Skjold1-1KFUM Københavnaet, p5-6

7
53
r1Aalborg Freja0-4VSK Aarhus


31Msabaha


43Fæster


61Habibi


90Spornberger
r1Ringkøbing0-2Vendsyssel


27Messaoud


48(og)
r1Frem Sakskøbing1-6FC Roskilde

70
58Maarup


67Kannah


80Rajovic


86Kannah


89Djafer-Bey


90Rajovic
r1B19081-3Fremad Amager

90
9Olusegun


39Olusegun


69Olusegun
r1Vanløse1-2Hillerødaet

20Jung
42Olsen


99Bennett-Larsen
r1Allerød3-1BK Union

11(p)
25

45(og)


80(p)

r1Ringsted3-0Vordingborg

2


44


75

r1Frederikssund1-4Næstved

10
15Schmitt


36(p)Hassan


79Thrane


90Hassan
r1ASA4-0Aalborg Chang

48


70


84


90

r1FC Sydvest2-0FC Fredericia

25Easter


65Egelund

r1FC Djursland0-7Skive


1Denius


15Haurits


54Møberg


55Haurits


66Haurits


86(p)Denius


90Agger
r1GVI1-2Avartaaet

66
90Guldbrandsen


118(og)
r1Skovshoved0-0HIKaet, p5-4
r1Utopia1-1Bogenseaet, p6-5

90(p)
90
Wednesday, 2 September 2020
r1RIK0-3B93
Score awarded as 0-3.
r1Helsted Fremad0-1Holstebro


68Zetterquist
r1FIUK0-7Næsby


28Ørbech


30(p)Lund


41Ørbech


61Ørbech


71Hansen


75Petersen


88Birktoft
r1ESPM2-5Solrød

8(og)
18

53
24


79(p)


89


90
r1Løjt0-2Grindsted


82


90
r1Glostrup0-2Hvidovre


49Qamili


85(p)Lindberg
r1Slagelse2-1Dalumaet

78(p)Ahlgren
70Pedersen

94(p)Petersen

r1Otterup2-3Middelfart

30
44Høgh

39
62Skolnik


90Villemoes
r1Kjellerup3-0Thisted

15Kjellerup


43Hersbøll


66Petersen

r1Fjordager IF1-2Hedensted

60
8


90Suljic
r1Skanderborg1-1OKSaet, p2-4

16
90
r1Rødovre2-4Græsrødderne

72(p)
5Frederiksen

87
11(og)


55


65Quarm
r1Lyseng0-7Hobro


30Enevoldsen


39Deedson Louicius


43Enevoldsen


46Andersson


65Deedson Louicius


78Hvilsom


90Louati
r1Bispebjerg3-2Helsingør

19
18Bergqvist

45
63Bergqvist

52

Thursday, 3 September 2020
r1St. Restrup0-5Silkeborg


9Mattsson


15Holten


69Mattsson


73Lind


81Lind
r1Suså1-2Holbæk B&I

20
76Bengtsson


90Jensen
Tuesday, 8 September 2020
r1Vejgaard0-2Jammerbugt


25Lyngø


81Bytyqi
r1Vatanspor1-5Aarhus Fremad

76
40Andreasen


65Andreasen


70Kirchheiner


86Nissen


90Kirchheiner
r1Hundested0-3Ballerup-Skovlunde


57


68


70
Wednesday, 23 September 2020
r1FA 20000-3HB Køge


30Effiong


34Effiong


78Kolind-Jørgensen

Top Scorers
3+3Olakunle OLUSEGUN (Fremad Amager)
+3Oliver HAURITS (Skive)
+3Andri BJARNASON (Esbjerg)
+3Mikkel ØRBECH (Næsby)
2+2Don DEEDSON LOUICIUS (Hobro)
+2Isaac KANNAH (FC Roskilde)
+2Nsungusi EFFIONG (HB Køge)
+2Sebastian DENIUS (Skive, 1p)
+2Magnus KIRCHHEINER (Aarhus Fremad)
+2Søren ANDREASEN (Aarhus Fremad)
+2Alassana JATTA (Viborg)
+2Alexander LIND (Silkeborg)
+2Thomas ENEVOLDSEN (Hobro)
+2Mike KALJO (Brabrand, 1p)
+2Sebastian GRØNNING (Viborg)
+2Mileta RAJOVIC (FC Roskilde)
+2Magnus MATTSSON (Silkeborg)
+2Sebastian KOCH (Nykøbing)
+2Aleksandar LAZAREVIC (Brønshøj, 2p)
+2Teddy BERGQVIST (Helsingør)
+2Ahmed HASSAN (Næstved, 1p)