ALB

ALG

ARG

ARM

AUS

AUT

AZE

BEL

BIH

BLR

BOL

BRA

BUL

CHI

CHN

COL

CRC

CRO

CYP

CZE

DEN

ECU

EGY

ENG

ESP

EST

FIN

FRA

GEO

GER

GRE

HUN

IRL

IRN

ISL

ISR

ITA

JPN

KAZ

KOR

LTU

LVA

MDA

MEX

MKD

MLT

MNE

NED

NIR

NOR

PAR

PER

POL

POR

QAT

ROU

RSA

RUS

SCO

SRB

SUI

SVK

SVN

SWE

TUR

UKR

URU

USA

VEN
home
account
help
support
FAQ
A to Z

 
Eliteserien
Eliteserien | 1. divisjon | 2. divisjon | latest | squads | Norgesmesterskapet

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

GamesGoals1X2
2085792.7810048.08%5425.96%5425.96%

TABLE
2017OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Rosenborg2617635417+3757WWXW13832281013931267
2Molde2614574531+1447WWXW139132411135442120
3Sarpsborg 0826111144132+944XXXW137512613134631519
42Strømsgodset2611873330+341WWWW13832241413355916
51Brann2611784330+1340LLLL137332613134451717
61FK Haugesund2611693028+239LWLL12651169145181419
7Odd26115102430-638WLWL1392216813238822
81Vålerenga26106104337+636WWWL137422310133282027
91Stabæk2697104047-734LXWL146262324123541723
10Sandefjord26103133340-733LLWL137242013133191327
11Lillestrøm2687113339-631LWLL136251515132561824
12Kristiansund2679103540-530XLWW135622015132381525
13Sogndal2677123139-828XLXW13544221713238922
141Tromsø2677123347-1428WLWL134542221133281126
151Aalesund2668123241-926XLLL134452018132471223
16Viking2646162951-2218LWLL132381627132381324

TOP SCORERS
 17 +2Nicklas BENDTNER (Rosenborg, 4p)

Ohi OMOIJUANFO (Stabæk, 2p)
 13 
Björn SIGURÐARSON (Molde, 3p)
 12 
Mostafa ABDELLAOUE (Aalesund, 6p)
 10 
Benjamin STOKKE (Kristiansund)
 9 +1Milan JEVTOVIĆ (Rosenborg)

Jean MENDY (Kristiansund)
+1Eirik ANDERSEN (Strømsgodset)
+1Flamur KASTRATI (Sandefjord, 4p)

Patrick MORTENSEN (Sarpsborg 08)
 8 
Samuel ADEGBENRO (Rosenborg)

Fredrik BRUSTAD (Molde)
 7 
Mikael INGEBRIGTSEN (Tromsø)

Tonny BROCHMANN (Stabæk)

Matthías VILHJÁLMSSON (Rosenborg)
+1Gilbert KOOMSON (Sogndal, 4p)

Erling KNUDTZON (Lillestrøm)

Kristoffer BARMEN (Brann)
 6 
Thomas OLSEN (Tromsø)

Eirik SCHULZE (Sogndal)

Martin RAMSLAND (Sogndal)

Bassel JRADI (Strømsgodset)

Shuaibu IBRAHIM (FK Haugesund)
+1Marcus PEDERSEN (Strømsgodset)

Pål HELLAND (Rosenborg)
  
RESULTS
Saturday, 21 October 2017
26Aalesund1-1Kristiansund

90Hoff
86Gjertsen
Sunday, 22 October 2017
26Molde1-0FK Haugesund

29Sarr

26Brann0-3Rosenborg



55Bendtner


59Bendtner


90Jevtović
26Viking1-7Vålerenga

74Nordvik
12Stengel


15Juklerød


28Jääger


35Juklerød


54Friðjónsson


78Juklerød


84Stengel
26Sogndal3-3Sarpsborg 08

21Wæhler
5Diatta
26Koomson
54Nielsen
39Rindarøy
88Nielsen
26Stabæk1-2Tromsø

48Boli
23Gundersen


34Bakenga
26Sandefjord1-2Strømsgodset

46Kastrati
31Andersen


62Pedersen
Monday, 23 October 2017
26Odd1-0Lillestrøm

45Haugen


 
Copyright © SoccerAssociation.com. All rights reserved. Privacy.