ALB

ALG

ARG

ARM

AUS

AUT

AZE

BEL

BIH

BLR

BOL

BRA

BUL

CHI

CHN

COL

CRC

CRO

CYP

CZE

DEN

ECU

EGY

ENG

ESP

EST

FIN

FRA

GEO

GER

GRE

HUN

IRL

IRN

ISL

ISR

ITA

JPN

KAZ

KOR

LTU

LVA

MDA

MEX

MKD

MLT

MNE

NED

NIR

NOR

PAR

PER

POL

POR

QAT

ROU

RSA

RUS

SCO

SRB

SUI

SVK

SVN

SWE

TUR

UKR

URU

USA

VEN
home
account
help
support
FAQ
A to Z

 
Eliteserien
Eliteserien | 1. divisjon | 2. divisjon | latest | squads | Norgesmesterskapet

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

GamesGoals1X2
1664592.767947.59%4728.31%4024.10%

TABLE
2017OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Rosenborg2113534116+2544WLWW1172224910631177
2Sarpsborg 082110833320+1338WOXW116412210104421110
3Brann2110744120+2137WWWX11731266103431514
4Molde2110473526+934WLLW106131910114341616
5FK Haugesund208662522+330XWXL10451128104151314
62Sandefjord219392932-330WLWW106221710113171222
71Stabæk218673338-530XWXL115241818103431520
81Odd208481623-728LWLW1062211610226517
91Lillestrøm217683133-227XWLX105141412112541721
101Strømsgodset216872528-326LOWW11632211310055415
11Aalesund216782829-125XLXX11434191610244913
12Vålerenga206682427-324LLOL10442138102261119
13Sogndal2165102532-723LWLL10523171111137821
14Kristiansund215792937-822WLXL114611913101181024
15Tromsø2046102138-1718LWOL9243131511227823
16Viking2136122338-1515LLXX102351316111371022

TOP SCORERS
 15 +1Ohi OMOIJUANFO (Stabæk, 2p)
 11 
Björn SIGURÐARSON (Molde, 2p)
+1Mostafa ABDELLAOUE (Aalesund, 5p)
 10 +1Nicklas BENDTNER (Rosenborg, 2p)
 9 +1Jean MENDY (Kristiansund)

Patrick MORTENSEN (Sarpsborg 08)
 8 
Milan JEVTOVIĆ (Rosenborg)
+1Flamur KASTRATI (Sandefjord, 4p)
+2Benjamin STOKKE (Kristiansund)

Fredrik BRUSTAD (Molde)
 7 +1Samuel ADEGBENRO (Rosenborg)

Tonny BROCHMANN (Stabæk)

Matthías VILHJÁLMSSON (Rosenborg)

Erling KNUDTZON (Lillestrøm)
+1Kristoffer BARMEN (Brann)
 6 
Gilbert KOOMSON (Sogndal, 4p)

Martin RAMSLAND (Sogndal)

Eirik ANDERSEN (Strømsgodset)
 5 
Jakob ORLOV (Brann)
+1Liban ABDI (FK Haugesund)
+1Mikael INGEBRIGTSEN (Tromsø)

Thomas OLSEN (Tromsø)
+1Eirik SCHULZE (Sogndal)

Ghayas ZAHID (Vålerenga, 1p)

Shuaibu IBRAHIM (FK Haugesund)

Lars VELDWIJK (Aalesund)
  
RESULTS
Saturday, 9 September 2017
21Brann2-1Sogndal

9Vega
24Schulze
50Barmen

Sunday, 10 September 2017
21Strømsgodset0-2Rosenborg



61Bendtner


69Adegbenro
21Vålerenga1-2Sarpsborg 08

90Lekven
21Halvorsen


57Diatta
21FK Haugesund1-1Lillestrøm

19Abdi
53Melgalvis
21Sandefjord3-1Viking

18Grossmüller
14Guessan
28Grossmüller

59(p)Kastrati

21Aalesund1-1Stabæk

78(p)Abdellaoue
36Omoijuanfo
21Kristiansund4-1Tromsø

8Stokke
90Ingebrigtsen
36Mendy

45Stokke

48Gjertsen

Monday, 11 September 2017
21Molde2-1Odd

49(og)Berge
59(p)Samuelsen
90Amang


 
Copyright © SoccerAssociation.com. All rights reserved. Privacy.