ROUND | R3 | R4 | QF | SF | F |
Season archive |
Wednesday, 25 September 2019 | ||||||
r4 | SC ReUnited | 1-2 | Ida-Virumaa FC Alliance II | |||
78(p) | Paal | 37 | Mossin | |||
81 | Volkov | |||||
Sunday, 13 October 2019 | ||||||
r4 | Rasmus Värki | 0-1 | Võru FC Helios | |||
65 | ||||||
Tuesday, 22 October 2019 | ||||||
r4 | Trans Narva | 21-0 | Tallinna FC Eston Villa II | |||
5 | McWoods | |||||
7 | McWoods | |||||
17 | Kasparavičius | |||||
22 | McWoods | |||||
23 | Kondrattsev | |||||
26 | Kasparavičius | |||||
27 | Golovljov | |||||
34 | Saliste | |||||
40 | McWoods | |||||
42 | Saliste | |||||
54 | Golovljov | |||||
59 | Golovljov | |||||
60 | Golovljov | |||||
62 | Golovljov | |||||
62 | Golovljov | |||||
65 | Mihhailov | |||||
67 | Golovljov | |||||
70 | Stepanov | |||||
72 | Golovljov | |||||
74 | Stepanov | |||||
80 | Golovljov | |||||
Wednesday, 23 October 2019 | ||||||
r4 | Levadia Tallinn | 1-2 | Nõmme Kalju | |||
62 | Peetson | 77(p) | Subbotin | |||
84(og) | Podholjuzin | |||||
r4 | Tallinna Kalev | 7-0 | Põhja-Tallinna JK Volta II | |||
9 | Anier | |||||
25 | Hounkpe | |||||
28 | Alli | |||||
36 | Sõtšugov | |||||
59 | Alli | |||||
74 | Alli | |||||
90 | Sõtšugov | |||||
Wednesday, 30 October 2019 | ||||||
r4 | Tulevik Viljandi | 0-1 | Tartu Tammeka | |||
65 | Tekko | |||||
r4 | Paide Linnameeskond | 1-3 | Flora | |||
18 | Välja | 57 | Poom | |||
73 | Sinyavskiy | |||||
77(p) | Sorga | |||||
Wednesday, 6 November 2019 | ||||||
r4 | Elva | 2-0 | JK Tabasalu | |||
53 | Lokk | |||||
54 | Timm |
9 | +9 | Eduard GOLOVLJOV (Trans Narva) |
8 | Erik MORENO (Levadia Tallinn) | |
5 | Yann YAO (Paide Linnameeskond) | |
4 | +4 | Eric McWOODS (Trans Narva) |
3 | +2 | Joseph SALISTE (Trans Narva) |
+1 | Vlasiy SINYAVSKIY (Flora) | |
Rainer PEIPS (Tulevik Viljandi) | ||
+1 | Erik SORGA (Flora, 1p) | |
Bogdan VAŠTŠUK (Levadia Tallinn) | ||
+3 | Wale ALLI (Tallinna Kalev) | |
Mark ROOSNUPP (Levadia Tallinn) | ||
Kaimar SAAG (Tulevik Viljandi) | ||
2 | +1 | Taarvo TIMM (Elva) |
+1 | Markus POOM (Flora) | |
Joel INDERMITTE (Rasmus Värki) | ||
Sander SINILAID (Paide Linnameeskond) | ||
+2 | Aleksei STEPANOV (Trans Narva) | |
Arlet HUNT (Tulevik Viljandi) | ||
Patrick SYLVA (Paide Linnameeskond) | ||
Artjom KOMLOV (Levadia Tallinn) | ||
Karl ÕIGUS (Levadia Tallinn) | ||
Herol RIIBERG (Flora) | ||
+2 | Daniil SÕTŠUGOV (Tallinna Kalev) | |
Muhammed SANNEH (Paide Linnameeskond, 1p) | ||
+1 | Timo PAAL (SC ReUnited, 1p) | |
+2 | Julius KASPARAVIČIUS (Trans Narva) | |
Erik UTGOF (Levadia Tallinn) | ||
+1 | Markus LOKK (Elva) | |
Max MATA (Nõmme Kalju) |