ROUND | R1 | R2 | R3 |
Season archive |
Tuesday, 9 April 2024 | ||||||
r1 | Brønnøysund | 0-6 | Bodø/Glimt | |||
Wednesday, 10 April 2024 | ||||||
r1 | Lørenskog | 1-2 | Ull/Kisa | |||
r1 | Sarpsborg FK | 1-5 | Sarpsborg 08 | |||
r1 | Stord | 4-4 | Djerv 1919 | |||
r1 | Hønefoss | 5-0 | Gjøvik-Lyn | |||
r1 | Førde | 2-6 | Sogndal | |||
r1 | Fana | 0-2 | Lysekloster | |||
r1 | Nybergsund | 0-8 | Kongsvinger | |||
r1 | Asker | 0-2 | Stabæk | |||
72 | Olderheim | |||||
88 | Diabaté | |||||
r1 | Mandalskameratene | 1-1 | Start | aet, p6-5 | ||
r1 | Vidar | 0-1 | Egersund | |||
r1 | Ørn Horten | 0-3 | Mjøndalen | |||
r1 | Træff | 5-1 | Surnadal | |||
r1 | Sarpsborg 08 | 1-5 | Sarpsborg 08 | |||
r1 | Drøbak/Frogn | 0-10 | Fredrikstad | |||
r1 | Fløy | 1-0 | Sandefjord | |||
r1 | Os | 0-2 | Frøya | |||
r1 | Rana | 0-3 | Junkeren | |||
r1 | Fram | 2-1 | Notodden | |||
r1 | Mjølner | 1-2 | Fløya | |||
r1 | Brodd | 1-3 | Sandnes Ulf | |||
r1 | Nardo | 2-4 | Strindheim | |||
r1 | Frigg | 3-1 | Grorud | aet | ||
r1 | Senja | 1-6 | Tromsdalen | |||
r1 | Bossekop | 1-3 | Skjervøy | |||
r1 | Oppsal | 3-1 | Follo | aet | ||
r1 | Hallingdal | 0-7 | Strømsgodset | |||
33 | Melkersen | |||||
41 | Hanssen | |||||
45 | Therkelsen | |||||
52 | Mehnert | |||||
53 | ||||||
74 | Mehnert | |||||
84 | Hanssen | |||||
r1 | Kirkenes | 0-11 | Alta | |||
r1 | Brattvåg | 1-2 | Kristiansund | |||
r1 | Nordstrand | 0-1 | Kjelsås | |||
r1 | Sortland | 0-6 | Tromsø | |||
r1 | Melhus | 1-0 | Byåsen | |||
r1 | Express | 1-2 | Arendal | aet | ||
57 | 35 | Haga | ||||
96 | Lille-Løvø | |||||
r1 | Spjelkavik | 0-2 | Aalesund | |||
20 | Kilen | |||||
70 | Cláudio Braga | |||||
r1 | Fjøra | 2-5 | Åsane | |||
r1 | Heming | 0-2 | Lyn 1896 | |||
r1 | Sverresborg | 0-6 | Rosenborg | |||
r1 | Mosjøen | 0-4 | Levanger | |||
r1 | Madla | 3-5 | Vard | |||
r1 | Funnefoss/Vormsund | 0-2 | Eidsvold Turn | |||
74 | Henriksen | |||||
82 | Kaba | |||||
r1 | Sandviken | 4-6 | Bjarg | aet | ||
r1 | Trygg/Lade | 2-3 | Stjørdals-Blink | |||
r1 | Tiller | 0-3 | Ranheim | |||
r1 | Gamle Oslo | 0-2 | Skeid | |||
13 | Stensrud | |||||
43 | Stensrud | |||||
r1 | Gjelleråsen | 2-4 | Strømmen | |||
r1 | Åskollen | 1-3 | Odd | |||
r1 | Råde | 2-0 | Kvik Halden | |||
78(p) | Mikalsen | |||||
89 | Zoulakis | |||||
r1 | Årvoll | 0-2 | KFUM | |||
r1 | Hei | 0-1 | Pors Grenland | |||
r1 | Randesund | 0-2 | Jerv | |||
r1 | Torvastad | 1-1 | FK Haugesund | |||
r1 | Skreia | 0-8 | Raufoss | |||
4 | Ampofo | |||||
5 | Nelson | |||||
12 | Ampofo | |||||
15 | Badjie | |||||
26 | Ampofo | |||||
35 | Ørsahl | |||||
85 | Ampofo | |||||
90 | Ampofo | |||||
r1 | Union Carl Berner | 0-3 | Vålerenga | |||
r1 | Ridabu | 0-5 | HamKam | |||
r1 | Eide/Omegn | 0-5 | Molde | |||
r1 | Varhaug | 0-5 | Viking | |||
r1 | Bjørkelangen | 0-7 | Lillestrøm | |||
Thursday, 11 April 2024 | ||||||
r1 | Ullern | 0-2 | Bærum | |||
45 | ||||||
88 | Bransdal | |||||
r1 | Sprint/Jeløy | 0-3 | Moss | |||
6 | Pedersen | |||||
45 | Hussein | |||||
70(p) | Lajqi | |||||
r1 | Askøy | 4-4 | Sotra | aet, p5-4 | ||
33 | 60 | Falck | ||||
90(p) | 87 | Falck | ||||
90 | 90(p) | Grasmo | ||||
90(p) | 90(p) | Kalsaas | ||||
90(p) | 90(p) | Heltne | ||||
90(p) | 90(p) | Falck | ||||
90(p) | 90 | Falck | ||||
90 | ||||||
r1 | Lyngbø | 1-7 | Brann | |||
80 | 1 | Kornvig | ||||
19 | Crone | |||||
38 | Warming | |||||
42 | Heggebø | |||||
46 | Heggebø | |||||
68 | Finne | |||||
89 | Castro | |||||
r1 | Volda | 1-6 | Hødd | |||
57 | 21 | Håheim-Elveseter | ||||
30 | Kallevåg | |||||
45 | Brandal | |||||
73 | Urnes | |||||
73 | Hjelmeseth | |||||
90 | Gjerde | |||||
r1 | Flint | 0-6 | Eik Tønsberg | |||
1 | Myrbakk | |||||
3 | Rygel | |||||
22 | Andersen | |||||
35(p) | Myrbakk | |||||
57 | Blikås | |||||
67 | Sannes | |||||
r1 | Toten | 1-3 | Elverum | |||
71(p) | ||||||
41 | ||||||
62 | ||||||
r1 | Forus og Gausel | 0-10 | Bryne | |||
21 | Tveita | |||||
23 | Årsvoll | |||||
28 | ||||||
35 | Jonassen | |||||
37 | ||||||
46 | Hermansen | |||||
61 | ||||||
75 |
5 | +5 | James AMPOFO (Raufoss) |
4 | +4 | Frederic FALCK (Sotra, 1p) |
2 | +2 | Julius MYRBAKK (Eik Tønsberg, 1p) |
+2 | Marcus MEHNERT (Strømsgodset) | |
+2 | Sondre HANSSEN (Strømsgodset) | |
+2 | Aune HEGGEBØ (Brann) | |
+2 | Andreas STENSRUD (Skeid) |