ROUND | R1 | R2 | QF | SF | F | |||
r1 | r2 | r3 | l1 | l2 |
Season archive |
Group A | Overall | |||||||||||
P | W | D | L | F | A | Gdf | Pts | Form | ||||
1 | Akademiya Ontustyk | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | 2 | +5 | 4 | WX-- | ||
2 | Okzhetpes | 2 | 1 | 1 | 0 | 8 | 1 | +7 | 4 | WX-- | ||
3 | OSDYuSSHOR | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 13 | -12 | 0 | LL-- |
Saturday, 24 March 2018 | |||||
3 | OSDYuSSHOR | 0-7 | Okzhetpes | ||
23 | Zhumakhanov | ||||
24 | Dairov | ||||
28 | Kryukov | ||||
34 | Dairov | ||||
57 | Kuksin | ||||
74 | Dairov | ||||
81 | Dairov |
Group B | Overall | |||||||||||
P | W | D | L | F | A | Gdf | Pts | Form | ||||
1 | 1 | Maxtaaral | 2 | 1 | 1 | 0 | 8 | 2 | +6 | 4 | WX-- | |
2 | 1 | CSKA | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | +0 | 2 | XX-- | |
3 | Ruzaevka | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 9 | -6 | 1 | LX-- |
Sunday, 25 March 2018 | |||||
3 | Ruzaevka | 1-7 | Maxtaaral | ||
61 | Saurambaev | 2 | Nabiev | ||
15 | Nabiev | ||||
24 | Pavinich | ||||
28 | Nabiev | ||||
45 | Begalin | ||||
72 | Pasechenko | ||||
83 | Abutov |
Group C | Overall | |||||||||||
P | W | D | L | F | A | Gdf | Pts | Form | ||||
1 | 2 | Kyran | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | +1 | 4 | WX-- | |
2 | 1 | Jas Sunkar | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | +2 | 3 | LW-- | |
3 | 1 | Kaspiy | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 6 | -3 | 1 | LX-- |
Sunday, 25 March 2018 | |||||
3 | Jas Sunkar | 1-2 | Kyran | ||
10 | Nasibullin | 26 | Makhambetov | ||
63 | Makhambetov |
Group D | Overall | |||||||||||
P | W | D | L | F | A | Gdf | Pts | Form | ||||
1 | Taraz | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 1 | +3 | 9 | WWW- | ||
2 | Altai | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 3 | +8 | 6 | LWW- | ||
3 | Ekibastuz | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3 | WLL- | ||
4 | Akbet | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | -8 | 0 | LLL- |
Monday, 26 March 2018 | |||||
3 | Altai | 1-2 | Taraz | ||
1 | Soltan | 47 | Govedarica | ||
72 | Baizhanov | ||||
3 | Akbet | 1-4 | Ekibastuz | ||
89 | 72 | Sotnik | |||
74(p) | Alekperzade | ||||
84 | Alekperzade | ||||
86 | Mosin |
4 | +4 | Nurlan DAIROV (Okzhetpes) |
3 | +3 | Elmar NABIEV (Maxtaaral) |
2 | Didar SYDYKBEK (Jas Sunkar) | |
Magamed UZDENOV (Kaspiy) | ||
+2 | Ablaikhan MAKHAMBETOV (Kyran) | |
+1 | Zhandos SOLTAN (Altai) | |
Aleksei SHAKIN (Altai) | ||
Dauren KAIKIBASOV (Altai) | ||
+1 | Kuanysh BEGALIN (Maxtaaral) | |
Daniyar NUKEBAI (Ruzaevka) | ||
Konstantin ZARECHNYI (Altai) | ||
+1 | Sanat ZHUMAKHANOV (Okzhetpes) | |
+2 | Geisar ALEKPERZADE (Ekibastuz, 1p) |