ALB
ALG
ARG
ARM
AUS
AUT
AZE
BEL
BIH
BLR
BOL
BRA
BUL
CHI
CHN
COL
CRC
CRO
CYP
CZE
DEN
ECU
EGY
ENG
ESP
EST
FIN
FRA
GEO
GER
GRE
HUN
IRL
IRN
ISL
ISR
ITA
JPN
KAZ
KOR
LTU
LVA
MDA
MEX
MKD
MLT
MNE
NED
NIR
NOR
PAR
PER
POL
POR
QAT
ROU
RSA
RUS
SCO
SRB
SUI
SVK
SVN
SWE
TUR
UKR
URU
USA
VEN
home
account
FAQ
help
support
A to Z
player
club
referee
manager
RUS
2022/23
Premier Liga
|
FNL
|
FNL 2 Gruppa 1
|
FNL 2 Gruppa 2
|
FNL 2 Gruppa 3
|
FNL 2 Gruppa 4
|
squads
|
Kubok
Season archive
2023/24
2023
2021/22
2020/21
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
2011/12
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
1
Zenit
70
2
CSKA
58
3
Spartak
54
4
Rostov
53
5
Akhmat
50
6
FK Krasnodar
48
7
FC Orenburg
46
8
Lokomotiv
45
9
Dinamo
45
10
PFC Sochi
38
11
Ural
36
12
Krylia Sovetov
32
13
Nizhny Novgorod
30
14
Fakel
30
15
Khimki
18
16
Torpedo
13
1
Rubin
69
2
Baltika
67
3
Alania
62
4
Yenisey Krasnoyarsk
54
5
Rodina
50
6
Neftekhimik
47
7
Shinnik
46
8
Dinamo Makhachkala
46
9
Akron
46
10
SKA-Khabarovsk
44
11
KamAZ
44
12
Volgar Astrakhan
44
13
Arsenal
41
14
Kuban
37
15
Veles
33
16
Ufa
32
17
FK Krasnodar-2
31
18
Volga Ulyanovsk
30
1
Chernomorets
72
2
Chayka
65
3
Rotor
64
4
Forte Taganrog
50
5
Kuban Kholding
48
6
Biolog-Novokubansk
47
7
SKA Rostov
32
8
Spartak Nalchik
32
9
Legion-Dinamo
32
10
Druzhba Maikop
25
11
Dinamo Stavropol
21
12
Mashuk-KMV
19
13
Alania-2
11
1
Leningradets
50
2
Murom
40
3
Spartak Kostroma
38
4
Tekstilschik
36
5
Chertanovo
35
6
Torpedo Vladimir
32
7
Zorky Krasnogorsk
28
8
Dinamo Vologda
27
9
Zvezda SPb
25
10
Baltika-BFU
24
11
Luki-Energiya
16
12
Yenisey Krasnoyarsk-2
13
1
Zenit-2
36
2
Dynamo SPb
32
3
Khimik Dzerzhinsk
30
4
Torpedo-2
26
5
Dinamo-2
26
6
Rodina-M
23
7
Tver
21
8
Znamya Truda
21
9
Yadro
15
10
Elektron
14
1
Sokol
46
2
Dinamo Bryansk
38
3
Rodina-2
36
4
Salyut Belgorod
35
5
Metallurg Lipetsk
34
6
Avangard
34
7
Kaluga
33
8
Dinamo Vladivostok
26
9
Ryazan
25
10
Kosmos
22
11
Saturn
20
12
Sakhalinets
19
1
Znamya Noginsk
42
2
Strogino
41
3
Khimki-M
39
4
Sakhalin
37
5
Arsenal-2
33
6
Spartak Tambov
33
7
SKA-Khabarovsk-2
29
8
Kolomna
28
9
Kvant
26
10
Zenit Pensa
24
11
Peresvet
19
12
Balashikha
18
1
Tyumen
60
2
Irtysh
51
3
Amkar
47
4
Chelyabinsk
41
5
Novosibirsk
34
6
Torpedo Miass
33
7
Dinamo Barnaul
26
8
Zenit-Izhevsk
24
9
Khimik-Avgust
24
10
FC Orenburg-2
21
11
Nosta
14
12
Ural-2
13