ALB

ALG

ARG

ARM

AUS

AUT

AZE

BEL

BIH

BLR

BOL

BRA

BUL

CHI

CHN

COL

CRC

CRO

CYP

CZE

DEN

ECU

EGY

ENG

ESP

EST

FIN

FRA

GEO

GER

GRE

HUN

IRL

IRN

ISL

ISR

ITA

JPN

KAZ

KOR

LTU

LVA

MDA

MEX

MKD

MLT

MNE

NED

NIR

NOR

PAR

PER

POL

POR

QAT

ROU

RSA

RUS

SCO

SRB

SUI

SVK

SVN

SWE

TUR

UKR

URU

USA

VEN
home
account
help
support
FAQ
A to Z

 
Tippeligaen
1. divisjon | 2. divisjon | latest | squads | Norgesmesterskapet

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

GamesGoals1X2
2407353.0611547.92%5623.33%6928.75%

TABLE
2014OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Molde3022536224+3871WLWL15122140141510322210
21Rosenborg3018666443+2160WWWW1512124020156542423
31Odd3017765232+2058LLWW1510323014157442218
4Strømsgodset30155104842+650LWLW1510232818155372024
5Lillestrøm30137104935+1446LWWL1510233312153571623
6Vålerenga30119105953+642WLLL158523319153482634
72Aalesund30118114039+141WWWW156542514155371525
81Sarpsborg 08301010104148-740WLXW157622517153481631
91Stabæk30116134452-839WLXX156362121155372331
101Viking30812104242+036LWLX154562423154741819
111FK Haugesund30106144349-636LWWW156452720154291629
122Start30105154760-1335LXLL155462828155191932
13Bodø/Glimt30105154560-1535WLWL1565427291540111831
141Brann3085174154-1329WWLL1541101621154472533
151Sogndal3066183149-1824LLLL1553716181513111531
16Sandnes Ulf30410162753-2622LXLW1545614201505101333

RESULTS
Sunday, 9 November 2014
30Rosenborg4-1Strømsgodset
30Molde2-0Odd
30Bodø/Glimt3-2Viking
30Vålerenga1-0Start
30Sogndal0-2Stabæk
30FK Haugesund2-3Brann
30Sarpsborg 083-2Lillestrøm
30Sandnes Ulf1-2Aalesund

TOP SCORERS
 25 
Viðar KJARTANSSON (Vålerenga, 5p)
 15 +1Christian GYTKJÆR (FK Haugesund, 2p)
 13 +1Franck BOLI (Stabæk)

Mohamed ELYOUNOUSSI (Molde, 1p)
+1Abdurahim LAAJAB (Bodø/Glimt, 3p)

Alexander SØDERLUND (Rosenborg, 2p)
 11 
Frode JOHNSEN (Odd)
 10 
Leke JAMES (Aalesund)
+1Peter KOVÁCS (Strømsgodset)

Fredrik GULBRANDSEN (Molde)
+1Daniel CHIMA (Molde)

Fredrik BRUSTAD (Stabæk)

Maic SEMA (FK Haugesund)
 9 +1Jakob ORLOV (Brann)
+1Vidar NISJA (Viking)
+2Mike JENSEN (Rosenborg)

Herolind SHALA (Odd, 1p)

Ghayas ZAHID (Vålerenga)

Papa NDIAYE (Bodø/Glimt)

Mahatma OTOO (Sogndal)

Jone SAMUELSEN (Odd)
+1Pálmi Rafn PÁLMASON (Lillestrøm)

 
Copyright © SoccerAssociation.com. All rights reserved. Privacy.